Hair Salon NO.22

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın


Hair Salon NO.22 Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Hair Salon NO.22 Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hair Salon NO.22 Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hair Salon NO.22 Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Hair Salon NO.22 Hakkında

2019 yılında açılan salonumuz, son trendleri yakından takip eden profesyonel ekibiyle en değerli günlerinizde yanınızda oluyor. Hair Salon NO.22 olarak özellikle düğün gününüzün sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla üstlendiğimiz sorumluluğun da farkındayız! Bu nedenle kendinizi sürekli geliştiriyor, sizi salonumuzdan memnun göndermek için titiz bir çalışma yürütüyoruz. İhtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmiyoruz.

Düğün günü zaman kazanmak için önceden sizinle tanışarak hangi model üzerinde çalışmamız gerektiğine karar veriyoruz. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik hayallerinizi yol göstericimiz olarak kabul etmemiz. Bu yüzden sizi dinliyoruz, bizden ne beklediğinizi önemsiyoruz. Tabii bu aşamada hayal ettiğiniz bazen saçınıza uygun olmayabiliyor. Bu durumlarda küçük değişiklikler yapıyor, gerektiğinde sizi başla tasarımlara yönlendiriyoruz. Düğün tarihiniz geldiğinde belirlediğimiz saç modelini hemen uyguluyor, sevdikleriniz ile gönlünüzce eğlenmeniz ve gün boyu kalıcılık için özel saç spreyleri kullanıyoruz.

‘’Peki makyajım?’’ dediğinizi duyar gibiyiz. Merak etmeyin o değerli günde makyajınız da bize emanet! Gelin makyajınıza karar verirken de saçınızda olduğu gibi belli kriterleri göz önünde tutuyoruz. Bunlardan ilki yüz hatlarınız. Öne çıkarmak istediğiniz bölgeye karar verip yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak dokunuşlar yapıyoruz. Sağlığınızı önemsediğimizden kaliteli ürünler kullanmayı tercih ediyoruz. Kısacası saçınız ve gelinliğiniz ile en uyumlu gelin makyajına sahip olmak için kuaförümüze davetlisiniz. Gelin saç makyaj konusunda kendimize güveniyor, siz değerli gelin adaylarımızla tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olmak için düğün tarihinizde bizimle çalışmak ve avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Döşeme Mah. Dr. Ali Menteşoğlu Cad. 60042 Sok. Seyhan

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.