Dilara Kuşcu Make Up Studio

Mesaj Gönder

0850 532 17 31

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Dilara Kuşcu Make Up Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Dilara Kuşcu Make Up Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Dilara Kuşcu Make Up Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Dilara Kuşcu Make Up Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Gelin paketi, Tesettür tasarım, Mekanda / Evde hizmet


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  Sınırsız

Dilara Kuşcu Make Up Studio Hakkında

Dilara Kuşcu Make Up Studio Adana’da gelin saçı ve makyajı denince ilk akla gelen tercihlerden biri. Stüdyomuzda uzun süredir hizmet veriyoruz. İşimizi büyük bir özenle yaparken gelin hanımların tatlı heyecanlarına ortak oluyoruz. Dünya gelinlik trendlerini takip eden ekibimizden yepyeni ve güzelliğinizi ortaya çıkarmayı amaçlayan öneri ve fikirler alabilirsiniz. Sıradan gelin saç modellerinden ve birbirinin aynı makyajlardan sıkıldıysanız bizimle fark yaratabilirsiniz.

Deneyim

Geniş ve deneyimli bir ekibimiz var. Adana gelinlerinin hem düğünlerinde hem de diğer özel gün davetlerinde beğenerek ziyaret ettiği güzellik salonlarından biriyiz. Gelinlerimizle ve aileleriyle yakın bir ilişki kurarak düğün günü geldiğinde her şeyin kusursuz işlemesini sağlıyoruz. Güzellik uzmanlarımız ve kuaförlerimiz düzenli olarak eğitimlere katılarak kendilerini geliştiriyor. Dilara Kuşcu Make Up Studio’da sizi her zaman gülümsetecek bir hizmet anlayışıyla karşılıyoruz.

Hizmetler

Adana gelin saçı ve makyajı en iyi nerede yaptırılır derseniz kesinlikle doğru sayfada olduğunuzu söyleyebiliriz. Gelin paketlerimizde pek çok hizmet sunabiliriz. Gelin saçı ve makyajı işlemlerimizin yanı sıra tesettür tasarımları da yapıyoruz. Düğün günü damat bey sizi evinizden alsın istiyorsanız bize önceden bildirmeniz yeterli. Yaklaşık 2 hafta önce randevu aldığınızda evinize gelebilir ve siz kahvenizi yudumlarken biz hazırlıklarınızla ilgilenebiliriz.

Gelin hanım dışında kaç kişiye hizmet edeceğimizi bize bildirmeniz yeterli. Bu konuda da gelinlerimize ve arkadaşlarına asla bir sayı sınırlaması koymuyoruz. Dilara Kuşcu Make Up Studio ekibimiz tüm arkadaşlarınızın saç ve makyajıyla ilgilenebilecek kadar geniş ve tecrübelidir. Sizden tek ricamız kaç kişi olacağınızı bizimle erkenden paylaşmanız. Böylece düğün gününüzle ilgili tüm hazırlıklarımızı önceden tamamlayabiliriz. Ayrıca şehir dışındaki düğünlere katılabiliriz.

Saç / Makyaj Tarzı

Dilara Kuşcu Make Up Studio’da saç ve makyaj hazırlıklarınıza geçmeden önce nasıl bir tarz istediğinizi öğreniyor, saç modelinizle ilgili fikirlerinizi alıyoruz. Elbette gelinliğinizin modeli, yaka şekli, uzun mu yoksa kısa mı olduğu da karar aşamasında göz önünde bulundurulması gereken önemli ayrıntılar. Sizden aldığımız bilgiler ışığında hemen çalışmaya başlayarak cildinize, yüz tipinize ve saç yapısına en çok yakışacak sonuçları ortaya çıkarıyoruz.

Şanslı Adana gelinlerinden olmak ve düğün günü güzelliğinizi riske atmamak için siz de hemen Dilara Kuşcu Make Up Studio adresimizden bize ulaşın. Fiyatlarımız hakkındaki sorularınız için yandaki formu eksiksiz doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bizimle çalışmak bir ayrıcalıktır ve biz her gelinimizin kendini özel hissetmesini istiyoruz. Sevdiğinizle mutlu bir geleceğe adım atarken yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Telefon: 0850 532 17 31
 • Adres:

  Ziyapaşa bulvarı, kurtuluş mahallesi, no:14 öznür apartmanı kat:6 daire :18

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dilara Kuşcu Make Up Studio Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.