Balayı!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:46 dakika

29.06.2020

İşte o an geldi. Düğünün stresini atmak, yepyeni bir hayatı karşılamak, doyasıya dinlenmek, eğlenmek ve kafa dağıtmak için muhteşem bir balayı tatili seni bekliyor.

Bu Soruya Birlikte Cevap Verin: Hayalinizdeki Balayı Tatilinin Konsepti Ne?

balayı!

Balayı tatilinden ortak beklentilerinizi masaya yatırıp deniz, güneş, kum, yeme-içmeden oluşan bir dinlenme tatili mi istiyorsunuz; yoksa kültür, gezi, eğlence, yürüyüş, keşif tatili mi istiyorsunuz buna karar vermelisiniz. Bu ikinizin tatili, ikiniz de ortak paydada buluşmalı ve mutlu olmalısınız.

Balayında vize ve pasaport işlemleriyle uğraşmak, uzun uçak yolculukları yapmak istemiyorsanız yurt içinde baldan tatlı bir balayı geçirebilirsiniz. Belek, Kemer, Bodrum, Çeşme, Marmaris, Datça, Dalaman, Lara, Side, Alanya, Didim, Asos, Kuşadası, Bozcaada, Bozburun yurt içinde en popüler balayı rotaları.

Dinlenmek, muhteşem denizlere girmek için Maldivler, Phuket, Bali, Mauritus ve Seyşeller gibi egzotik popüler balayı adalarını tercih edebilirsiniz.

balayı!

Yeni kültürler görmek, gezmek, keşfetmek ve eğlenmek için yanıp tutuşuyorsanız İtalya, Fransa, İspanya, Prag, Budapeşte, Almanya, Brüksel, Amsterdam, Brugge ve tabii ki modası hiç geçmeyecek olan Amerika’ya da gidebilirsiniz.

Balayı sayfamızdaki form ve telefon aracılığı ile balayı tatilin için fiyat teklifi alabilir, aklındaki rota ile ilgili soruları sorabilirsin.

3 yorum

RT

Ratibe Türkeli

29/03/2017

13-14 Mayısta düğünümüz var düğün sonrası hemen balayına gideceğiz en uygun yurt dışı programları özellikle gemi turları hakkında bilgi almak istiyorum.


HK

Hatun Kamış

20/06/2017

Hiç iyi degıl


EU

Esma Ulaş

16/01/2018

yurt dışı balayı için bilgi almak istiyorum