Şükran İz Moda Evi Özellikler

Hizmet İçeriği
Aksesuar
Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel Yapım Hazır Model Kişiselleştirme İmkanı

Şükran İz Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Aksesuarlar

Şapka

Şükran İz Moda Evi Hakkında

Düğününüzde muhteşem görünmenize olanak sağlayacak gelinliğinizi seçtiyseniz ve geriye sadece güzelliğinizi tamamlayacak aksesuarları seçmek kaldıysa Şükran İz Moda Evi olarak ihtiyaçlarınıza özel çözümlere üreterek yanınızda olmayı çok isteriz.

Peki neler yapıyoruz?

Birbirinden güzel gelin tacı ve tokalar: Ufak detaylarmış gibi görünse de düğün gününüzde şıklığınızı tamamlayan en önemli ayrıntı düğün aksesuarlarınız oluyor. Gelinlik modelinize uygun saç aksesuarları konusunda size danışmanlık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Yılın modasını yansıtan, özenle hazırladığımız gelin taçlarımız hem modern hem de şık bir görünmenizi sağlıyor. Daha klasik bir görünüm istiyorsanız, gençlik hayallerinizi süsleyen duvak modellerimizden tercihler yapabilirsiniz. Bunlar dışında incili, çiçekli, prenses gelin tacı, incili gelin tokası, gümüş gelin tacı ve vintage tarzı aksesuarlarımızı kullanarak müthiş bir uyum yakalayabilirsiniz.

Gelinliğinize renk katacak gelin çiçeği modelleri: Kusursuz görünmenizi sağlayacak diğer bir önemli konu ise gelin buketiniz. Gelinliğinizle uyumlu sağlayacak ve size renk katacak gelin buketinizi titizlikle hazırlıyoruz. Yapım aşamasında fikirlerinizi alıyor, istek ve beklentilerinize uygun olacak şekilde özel tasarımlar yapıyoruz. Dilerseniz hazır düğün buketlerimizden seçimler yapabilirsiniz.

Bu hizmetlerimize ek olarak, damat beyin ihtiyacı olacak kravat, papyon ve kuşak gibi aksesuarları da bizden temin edebilirsiniz.

Sizi önemseyen, fikirlerinize önem veren bir ekiple çalışıyoruz. Kendimizi zamana ve değişen trendlere göre sürekli geliştiriyor, memnuniyetinizi sağlamak amacıyla size çok özel olanaklar sağlıyoruz. Özel yapım, hazır model ve kişileştirme imkânı da Şükran İz Moda Evi Yalova’da sizleri bekliyor. Aksesuarlarınızı zamanında ulaştırabilmemiz için bizimle 2 hafta önceden iletişime geçmeniz gerektiğinin bilgisini de ayrıca vermek istiyoruz.

Tam istediğiniz gibi görünmenize yardımcı olacak aksesuarlarımızı keşfetmek ve merek ettiğiniz soruları sormak için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üstün hizmet anlayışımız ve memnuniyetinizi sağlayacak çalışma prensimizle sizleri bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Fatih Cad. Ali Günbey Apt. No:19 Kat: 1

  • Haritadaki Konumu

    Şükran İz Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.