• Min. Fiyat
    500-1.000 TL

Sorucu Ayakkabı Özellikler

Hizmet İçeriği
Ayakkabı
Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Fiyat
500-1.000 TL
Özellikler
Hazır Model

Sorucu Ayakkabı Hakkında

Mutlu bir aile kurmak için sevdiğiniz kişinin evlilik teklifine ‘’evet’’ dediniz tatlı ama bir o kadar zor olan düğün hazırlık süreciniz başladı. Düğününüzü yapacağınız mekânı, nasıl bir konsepte düğün yapacağınızı, hayallerinizdeki gelinliği buldunuz ve geriye sadece küçük detayları düşünmek kaldı. İşte bu noktada, Sorucu Ayakkabı Yalova olarak rahat olduğu kadar şık ayakkabı alternatiflerimizle ihtiyaçlarınızı karşılamayı çok isteriz.

Ufak detaylarmış gibi görünse de düğün gününüzde şıklığınızı tamamlayan en önemli ayrıntı düğün aksesuarlarınız oluyor. Gelinlik modelinize uygun saç aksesuarları konusunda size danışmanlık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. İş ortaklarımız aracılığıyla yılın modasını yansıtan, özenle hazırlanan gelin taçlarımızdan seçim yapabilirsiniz. Bu gelin taçları hem modern hem de şık bir görünmenizi sağlıyor. Daha klasik bir görünüm istiyorsanız, gençlik hayallerinizi süsleyen duvak modellerimizden tercihler yapabilirsiniz. Bunlar dışında incili, çiçekli, prenses gelin tacı, incili gelin tokası, gümüş gelin tacı ve vintage tarzı aksesuarlarımızı kullanarak müthiş bir uyum yakalayabilirsiniz.

Tam da istediğiniz gibi görünmenizi sağlayacak diğer bir önemli konu ise ayakkabı ve gelin buketiniz. Gelinliğinizle uyumlu sağlayacak ve size renk katacak gelin buketinizi ve Sorucu Ayakkabı modellerimizi titizlikle tasarlıyoruz. Yapım aşamasında fikirlerinizi alıyor, istek ve beklentilerinize uygun olacak şekilde özel tasarımlar yapıyoruz. Dilerseniz hazır düğün buketlerimizden ve ayakkabı modellerimizden seçimler yapabilirsiniz.

Sizi önemseyen, fikirlerinize önem veren bir ekiple çalışıyoruz. Kendimizi zamana ve değişen trendlere göre sürekli geliştiriyor, memnuniyetinizi sağlamak amacıyla size çok özel olanaklar sağlıyoruz.

Harika görünmenize yardımcı olacak aksesuarlarımızı keşfetmek ve merek ettiğiniz soruları sormak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Üstün hizmet anlayışımız ve memnuniyetinizi sağlayacak çalışma prensimizle sizleri bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İstanbul Cad. 32/A

  • Haritadaki Konumu

    Sorucu Ayakkabı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.