Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İstanbul

Bridelodge Gelin Aksesuarları

Bridelodge Gelin Aksesuarları Özellikler

Hizmet İçeriği
Aksesuar Ayakkabı
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel Yapım Kişiselleştirme İmkanı

Bridelodge Gelin Aksesuarları Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Aksesuarlar

Gecelik / sabahlık

Bridelodge Gelin Aksesuarları Hakkında

Düğün ile ilgili bütün detayları tamamladıysanız, geriye sadece küçük ayrıntılar kaldıysa, size iyi bir haberimiz var. Düğün yapılacak mekânın bulunması, düğün konsepti, gelinliğiniz, kuaförünüz ve bunun gibi önemli unsurlar tamamlandıysa, burada biz devreye giriyoruz. Gelin aksesuarlarını en güzel şekilde tasarlayan ve özel geceniz için sunan Bridelodge Gelin Aksesuarlarınızı, sabahlıklarınızı ve hatta bornozlarınıza kadar düşünüyor.


Üsküdara bağlı olan ve nadide kalmış semtlerinden Kuzguncuk’ta yer alan işletmemiz, misafirlerine “Bridelodge” markasının sağladığı kaliteyle gelinlerin en özel anlarında yanında oluyor.


Aslında küçük detaylarmış gibi gözükse de düğün gününüzde görkemli geceyi tamamlayan en önemli unsurlardan biri aksesuarlarınız oluyor. Son zamanlarda çok tercih edilen ve trend olarak kullanılan saten sabahlıkların seçimi konusunda size yardımcı olan bir ekibimiz bulunuyor. Günümüzde trendlerin günlük bile değişebildiğini ve her gün yeni bir konsept çıktığını biliyor ve her gün ayrıntılı olarak takip ediyoruz. Sabahlıklarınızı rengarenk işlenmiş terliklerinizle de destekleyebiliyoruz. Birçok farklı kombinasyon deneyebilir ve farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.


İsme özel nakışla tasarlanan saten sabahlıklarımızın yanında bornozlarımızın da olduğunu söyleyelim. Bunların renklerini tamamen siz belirliyorsunuz. Bunlarla uyumlu diğer aksesuarlarımız da yanlarında sunuluyor. Kullandığımız tüm malzemelerde kaliteyi, sizin mutluluğunuz ve konforunuz için ön planda tutuyoruz.


Bu aksesuarlarımız için bizimle iletişime geçtiğinizde tüm taleplerinizi ve fikirlerinizi karşılıklı konuşuyoruz. Aynı zamanda hiçbir fikriniz yoksa ya da kararsızsanız, size memnuniyetle yardımcı oluyoruz. Bu sektörde uzun zamandır hizmet verdiğimizi ve tecrübeli ekibimizin size memnuniyetle yardımcı olacağını belirtelim. Talep ettiğiniz aksesuarları en geç 1 hafta içinde size teslim ediyoruz.


Sabahlıklar, bornozlar, gelin taçları, terlikler bu ve bunun gibi birçok detay hakkında kaliteli ve profesyonel bir yardım almak isterseniz Bridelodge sizin için hizmetinizde. Ayrıntılı bilgi almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Icadiye Mah. İnci cayirli Sok. N:4 Kuzguncuk/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Bridelodge Gelin Aksesuarları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.