Metin Yüksel Rent A Car

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Metin Yüksel Rent A Car Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den az

Metin Yüksel Rent A Car Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Metin Yüksel Rent A Car Özellikler

 • Özellikler

  Şehir dışına araç gönderimi

Metin Yüksel Rent A Car Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Hayır


 • Araç Türleri

  Binek araç, Jeep, Lüks araç, Spor araba

Metin Yüksel Rent A Car Hakkında

Düğün hazırlıkları başladı ve gelin arabası arayışı içerisine mi girdiniz? Öyleyse Yalova Metin Yüksel Rent A Car onlarca model ve marka araba seçeneğiyle hizmetinizde...

Avantajlı fiyatlarımızla sağladığımız kiralamalar sayesinde oldukça masraflı olan evlilik sürecinde bütçe planlamalarınıza uygun seçeneklere sahibiz. Kendinizi güvence altına alacağınız sözleşmeler sayesinde bir sorun yasamayacaksınız. “Neden Metin Yüksel Rent A Car'a güvenmeliyim?”, sorusu geçiyorsa aklınızdan; uzun yıllardır Yalova’da marka haline gelen köklü bir firmayız. Farklı sektörlerde de hizmet sunan bir ekip olarak tanınmış ve güçlü referanslara da sahibiz.

Yalova araç kiralama şirketleri arasında bizi tercih etmenize sebep olan detaylar:

-Araçlarımızın tümünün gerekli muayene ve bakımlardan düzenli olarak geçiriliyor olması. Çünkü hayatınızı asla tehlikeye atmıyoruz. Söz, nişan, kına gecesi ve düğünleriniz için hatta iş ve kurumsal şirketler için de araç kiralayan filolarımızla yolda kalmayacaksınız.
-Uzun yola çıkmak ve düğün sonrası balayına da araçla gitmek istiyorsanız, yine kiralama son derece rahat olacaktır. Aileniz veya dostlarınızdan alacağınız emanet araçla kaygılı, endişeli ve süre sınırlaması olan bir tatile sahip olabilirsiniz. Metin Yüksel Rent A Car'dan kiralanan araçlarla istediğiniz kadar tatil yapabilirsiniz.
-Kasko ve sözleşme gibi belgelerin yalnızca bizi ve mali planlamanızı korumakla kalmadığını, hayatınızı da güvence altına almayı amaçladığını belirtmek isteriz!
-Araç süsleme ve şoför imkanlarını sunmuyor olsak da arzu ederseniz çözüm ortaklarımızdan yardım alabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve birlikteliğiniz için ilk adımları atmak için hazırsınız...

Siz de keyifli yolcular ve mutlu günlerinizde konforlu anlar için bizi tercih ettiğinizden pişman olmayacaksınız. Metin Yüksel Rent A Car ofisini gezerek araç seçmek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya form aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mesire Yolu Sok. Fatih Cad. No: 4/A Merkez/ Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Metin Yüksel Rent A Car Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.