Gelin Arabası Yalova

Dadaş Oto Kiralama

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Dadaş Oto Kiralama Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Dadaş Oto Kiralama Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Şehir dışına araç gönderimi

Dadaş Oto Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Hayır

Araç Türleri

Binek araç

Dadaş Oto Kiralama Hakkında

Yalova’da düzenleyeceğiniz düğününüzde gelin arabası olarak kullanacak uygun bir araç arıyorsanız doğru sayfadasınız!
Dadaş Oto Kiralama olarak 1990 yılından itibaren oto kiralama sektöründe hizmet gösteriyoruz. 30 yıla yakın tecrübemiz ile artık müşterilerimizin ne istediklerini anlama ve onlara en iyi şekilde hizmet verecek aracı belirleme konusunda oldukça tecrübeliyiz. En kaliteli araçları ekonomik şekilde sizinle buluşturduğumuz Dadaş Oto Kiralama Yalova’da en önem verdiğimiz şey müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti. Bugüne kadar yüksek kalite standartları ile hizmet vermenin getirisi olarak Türkiye’de otomobil kiralama sektöründe önemli firmalardan biri haline geldik.
Sadece Yalova değil Türkiye genelinde geniş bir araç ağına sahibiz. Firmamız sizin düğünlerinizde, tatillerinizde, iş veya seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları sağlamak adına çalışıyor. Tüm ihtiyaçlarınızı en iyi ve en hızlı standartlarda karşılayarak markalaşmamıza devam ediyoruz. En kaliteli hizmetleri bütçenize en uygun fiyatlar ile sizinle buluşturmak için çalışıyoruz.
Hayatınızın en önemli günlerinden birinde düğününüzde kullanmak adına en uygun araçları arıyorsanız yardımcınız olabiliriz. En güzel görünüme sahip araçlar ile düğün konvoyunun en önünde gitmek sizi oldukça mutlu edecektir. Dadaş Oto Kiralama Yalova Merkez/Yalova’da en az araç kiralama süresi 24 saattir. Araç kiralayabilmek adına en az 20 yaşında olmanız gerekiyor. Tüm araçlarımız 2015-2016 ve 2017 model. Bu nedenle en yeni araçların keyfini çıkarma imkânına sahip oluyorsunuz.

Sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğe ilk adımlarınızı atacağınız düğününüzde en güzel araçlara en uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıkladığınızda avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olacak araçlarımızı size kiralamaktan büyük mutluluk duyacağız!

İletişim

  • Adres:

    Fatih Cad. Türkay Apt. No:77/B

  • Haritadaki Konumu

    Dadaş Oto Kiralama Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.