Gelin Arabası Tekirdağ

Tek Araç Kiralama

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Tek Araç Kiralama Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Tek Araç Kiralama Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti Davetli taşıma hizmeti

Tek Araç Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet

Araç Türleri

Binek araç

Tek Araç Kiralama Hakkında

Düğün gününüzde tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak bir araçla düğün mekanınıza gitmek ister misiniz? Her tarza uygun araç seçeneklerimiz içerisinde hem bütçenize hem de zevklerinize uygun aracı Tek Araç Kiralama’da rahatlıkla bulabilir, Tekirdağ araç kiralama firmaları arasında yer alan markamızın şanslı çiftlerinden biri de siz olabilirsiniz.

Uzun zamandır hizmet sektöründe başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar çok sayıda çiftin yaşamlarının en özel anları arasında yer alan düğünlerine araçlarımızla eşlik etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İsteğe bağlı olarak süsleme ve şoförlü araç hizmeti de sunarak beklentilerinize göre size yardımcı oluyoruz. Süsleme esnasında sizin fikirlerinizi önceliğimiz yapıyor ve istediğiniz renkleri tercih ediyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek beğendiğiniz araç modelleri üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Araçlarımızdan ve size sunacağımız diğer avantajlı hizmetlerimizden detaylı olarak bahsediyoruz. İsterseniz sevdikleriniz için de araç kiralayarak görsel zenginliğin ön plana çıktığı bir konvoy oluşturmanızı sağlıyoruz.

Tüm araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz. Düğün gününüz için seçtiğiniz aracı ise size teslim etmeden önce son kez tekrar kontrol ediyoruz. Önceliğimiz her zaman güvenilirlik olsa da bütçenizi de daima düşünüyoruz. Her bütçeye uygun araçlarımız bulunuyor. Zorunlu şoför hizmeti sunarak da düğün gününüzü konforlu bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz.

Düğünden en az bir hafta önce bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Siz de Tekirdağ gelin arabası kiralama firmaları arasında yer aldığımız Tek Araç Kiralama markamız bünyesinde bulunan araç modellerimizi görmek için sayfada yer alan fotoğraflara göz atabilirsiniz. Araç kiralama kriterlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ise sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Merkez / TEKİRDAĞ

  • Haritadaki Konumu

    Tek Araç Kiralama Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.