Gizem Rent A Car

E-posta Gönder

Gizem Rent A Car

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Gizem Rent A Car Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400-600 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Gizem Rent A Car Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi

Gizem Rent A Car Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Hayır


 • Araç Türleri

  Binek araç, Jeep, Lüks araç

Gizem Rent A Car Hakkında

Düğün gününün en önemli noktalardan birisi de şüphesiz gelin arabası seçimi. Siz de rahat edeceğiniz ve yarı yolda kalmayacağınız bir tercih yapmak istiyorsanız Gizem Rent A Car’a bekleniyorsunuz. Alanında uzman kadromuz ve üstün hizmetimizle keyifli bir sürüş yaşamaya hazır olun!

Firmamız Gizem Araç Kiralama Adana merkezli bir kuruluş. 2006 yılında otomotiv sektörüne girmemize karşın takvimler 2007 yılını gösterdiğinde araç kiralama hizmeti vermeye başladık. İşimizi her daim severek yapıyor, kolay ulaşılabilir bir hizmet sunuyoruz. Önceliğimiz ise daima sizin memnuniyetinizi sağlamak.

Özel günlerinizde profesyonel bir firmadan araç kiralama konusunda destek almanız eminiz ki sizi de oldukça rahatlatacaktır. Yıllara dayanan tecrübemizle size en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Davetlerinizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Araç modellerimiz, sağladığımız hizmet içeriklerimiz hakkında ayrıntılı bilgiler veriyoruz. Size de gereken yönlendirmeleri yaparak tarzınızı en iyi yansıtan, beklentilerinizi karşılayan bir hizmet alabilirsiniz.

Araçlarımızın tümünün bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz. Trafiğe çıkmak için gereken tüm evraklarımız tamamlanmış bir şekilde hizmet veriyoruz. Binek araçlar içerisinde lüks araç, minibüs, VIP araçlarla size hizmet veriyoruz. Farklı renk seçenekleriyle pek çok seçeneği beğeninize sunuyoruz. Şehir dışına da araç kiralama hizmeti vererek size ihtiyacınız olan her durumda ve yerde yardımcı oluyoruz.

Siz de Mersin araç kiralama firmaları arasında bir tercih yapacaksanız araç modellerimizi, hizmet içeriklerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Bir diğer ulaşım kanalımız ise yandaki formumuz. Formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. En kısa zamanda sizinle tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.