Gelin Arabası İle Sevgilinizin Ayaklarını Yerden Kesin

Sevgili damatlar; kuaföre gitmek için aşağı indiğinde sevgilinizi son model bir limuzinle ya da kendini Grease müzikalinde hissedeceği klasik bir gelin arabası ile karşılayın! Üstelik bu hoş sürpriz sandığınız kadar pahalı da değil.

Gözünüz Korkmasın!

Gelin arabası kiralamayı gözünüzde büyütmeyin. Kaça mal olduğunu öğrenmek için şehrinizdeki gelin arabası kiralama fiyatlarına göz atmanız yeterli. İhtişamlı bir araç ve dolgun bir servis beklemiyorsanız, ister limuzin olsun, ister klasik bir Amerikan arabası; düğününüze rahatça gitmek için bütçenizi sarsmayacak fiyatlara hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz.

secenekleriniz neler - secenekleriniz-neler

Seçenekleriniz Neler?

Düğün.com sayfalarında, Cadillac, Chevrolet gibi kiralamak için en çok tercih edilen klasik gelin arabası modellerinden , kırmızı Vosvos'a hatta Ferrari'ye kadar uzanan çeşitlilikte araç kiralama hizmeti bulabilirsiniz. Kült modellere düşkün damatlar için ise; Buick Limited 90, Daimler - Jaguar DS-420, Cadillac Fleetwood 60's Special, Plymouth Cranbook, Dodge Custom Deluxe D-24 tercih edilebilecek en rahat düğün arabası modelleri arasında yer alıyor. Üstelik bütün bunlar sadece Düğün.com çiftlerine özel indirim ve kampanyalar ile!

Verilen Hizmetler Neler?

Kiralık gelin arabası olan çoğu araç güvenlik nedeniyle özel şoförle beraber veriliyor. Bazı firmalar ise, şoför hizmeti için 200 – 250 TL arası ek ücret talep edebiliyor. Araçlar genelde 8 - 12 saatlik paketler halinde kiralanıyor. Bizim tavsiyemiz, bu iki paket arasında çok az bir fiyat farkı olduğundan; uzun paketi seçip, aracınızı düğün fotoğraflarınızın çekiminde de kullanmanız yönünde. Gözden çıkardığınız miktara göre, arabada orkide süsleme, romlu ve likörlü çikolata yeme ve Dom Perignon yudumlama gibi oldukça şımartıcı servisler bulunabiliyor.

Gelin Arabası İndirimleri

verilen hizmetler neler - verilen-hizmetler-neler

Dikkat!

Fiyat kıyaslaması yaparken fiyata dahil olan servisleri mutlaka öğrenin. Fiyatı diğerlerine göre oldukça yüksek olan paketlerde, şımartıcı hizmetler bulunabiliyor veya araca giden yola kırmızı halı döşemek, düğün arabası süsleme, özel güvenlik, hostes, rehber gibi isteklerinizi de belli bir ücret karşılığı gerçekleştirebiliyorlar. Gelin arabası firmasıyla anlaşırken dikkat etmeniz gerekenler her zaman aklınızın bir köşesinde olsun.

gozunuz korokmasin - gozunuz-korkmasin

Düğün.com Yanınızda

Gelin arabası ile ilgili bilmeniz gerekenleri, şehir şehir hizmet veren düğün arabası kiralama firmalarını ve gelin arabası modellerini Düğün.com'un düğün arabası sayfalarında bulabilirsiniz. Seçtiğiniz firma ile doğrudan iletişime geçip, formu doldurup fiyat teklifi isteyebileceğinizi sakın unutmayın.

Şehrindeki 108 Gelin Arabası Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

B Bircan

çok güzel modeller var gerçekten

Ö Ömür

kim istemez ki? :D