Gelin Arabası Firmasıyla Anlaşırken Bunlara Dikkat Edin

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:22 dakika

29.11.2018

Gelin arabası kiralarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Korkmayın, araç kiralama firmalarının nasıl çalıştığı hakkında biraz bilgi sahibi olursanız, sormanız gereken sorular da aklınızda belirecektir. İşte gelin arabası konusunda sorun yaşamamak için bilmeniz gerekenler!

Kaç Saat Kiralanıyor

Gelin arabaları genellikle 8 -12 saatlik paketler şeklinde kiralanıyor. Saat başı ücret ödeyebileceğiniz veya saat sınırlaması olmaksızın sabah alıp akşam teslim edebileceğiniz kiralama şekilleri de mevcut. O yüzden görüştüğünüz firmaya ilk olarak nasıl bir saat sistemi üzerinden kiralama yaptıklarını mutlaka sorun.

kac_saat_kiralaniyor

Şoförlü mü Şoförsüz mü?

Çoğu firma güvenlik nedeniyle araçları özel şoförle beraber kiralar ve sizin şoför koltuğuna geçmenizi tercih etmez. Bu da size, düğün gününün telaşı içinde sevgilinizle baş başa kalabileceğiniz bir süre yaratır. Şoförsüz araçlar için 200 – 250 TL ek ücretle, bir şoför tutma şansınız var. Ayrıca Dugun.com'da karşınıza kampanyalı Gelin arabası kiramala fiyatları her zaman çıkacaktır, unutmayın.

Klima veya Tente Var mı?

Özellikle yaz düğünlerine giderken araçta klima veya tente olması büyük bir önem kazanacaktır. Zaten gelinliğinizin, gelin saçı ve gelin makyajınızın sizi yeterince terleteceği bu günde, bir de araç içinde klima olmaması sebebiyle bunalmak istemeyeceksiniz. Ayrıca üstü açık gelin arabası kiralayacaksanız, güneş ışınlarından korunmak için bir tenteye ihtiyaç duyacaksınız. Bu hizmetlerin araçta olup olmadığını sormayı unutmayın.

Gelin Arabası İndirimleri

İstanbul Vip Transfer Gelin Arabası
%23 İNDİRİM
59 9
İstanbul Vip Transfer Gelin Arabası

Süsleme, Yakıt Ve Şöför Dahil 2018 Model Full Vip Mercedes Vito %23 İndirim...

ATS Vip Gelin Arabası
%40 İNDİRİM
147 46
ATS Vip Gelin Arabası

Düğün.com’a Özel İlk 30 Çiftimize VIP VİTO Mercedes Aracımız %40 İndirimle ...

klima_ve_tente

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler Neler?

Firmanızla yaptığınız süre anlaşmasını aştığınız takdirde, km veya saat başına ek ücret ödemeniz istenecektir. Öte yandan araç süsleme, araç içi ikramlar, hostes veya rehber gibi pek çok hizmet de düğün arabası kiralama prosedüründe ek ücrete tabidir. Ücrete dahil olan ve olmayan hizmetlerin sözleşmenizde açık ve net bir şekilde belirtilmesine dikkat edin.

ucrete_dahil_olmayan_hizmetler_neler

Benzin Alıyor Muyuz?

Araçlar genelde, 100 km yakıt ücrete dahil olarak verilir ve sonraki her km için belli bir ücret alınır. Ama zaten 100 km şehir içinde kolay kolay kat edebileceğiniz bir yol olmadığı için, bu limiti aşmanız zor. Yani aslında yakacağınız benzin, içine gireceğiniz stres düşünülünce, gelin arabası kiralama size ucuza bile gelmiş oluyor.

Gelin Arabası Firmaları

Şehrindeki en iyi Gelin Arabası firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelin Arabası Firmaları

Sıradaki Makaleler

Gelin Arabası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Arabası Firmaları

Gelin Arabası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

B

Barış

14/10/2014

evet çok kritik noktalar dikkat etmek lazım cidden


D

Dilber

14/10/2014

klasik araba kiralayanlar klima cidden önemli husus büyük sıkıntı yaşanıyor yoksa


H

Hakan

05/09/2015

Evet bence de klimaya dikkat etmeliler.