Gelin Arabası Firmasıyla Anlaşırken Bunlara Dikkat Edin

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:33 dakika

24.10.2022

Gelin arabası kiralarken nelere dikkat etmek gerektiğini biliyor musun? Araç kiralama firmalarının nasıl çalıştığı hakkında biraz bilgi sahibi olursan, sorman gereken sorular da aklında belirecektir. İşte gelin arabası konusunda sorun yaşamamak için bilinmesi gerekenler!

Gelin Arabası Kaç Saatliğine Kiralanır?

Gelin arabaları genellikle 8 -12 saatlik paketler şeklinde kiralanıyor. Saat başı ücret ödenebilen veya saat sınırlaması olmaksızın sabah alıp akşam teslim edilebilen kiralama şekilleri de mevcut. O yüzden firmalara ilk olarak nasıl bir saat sistemi üzerinden kiralama yaptıklarını sormakta fayda var.

gelin arabası kaç  saat kiralanıyor

Gelin Arabası Kiralama Şoförsüz Olur mu?

Çoğu firma güvenlik nedeniyle araçları özel şoförle beraber kiralar. Bu da çiftlere, düğün gününün telaşı içinde birlikte kalmak için bir süre yaratır. Şoförsüz araçlara ek bir ücretle şoför tutmak mümkün. Bunun için gelin arabası kiralama firmalarının kampanyalarına da bakabilirsin.

Klima veya Tente Var mı?

Özellikle yaz düğünlerine giderken araçta klima veya tente olması büyük bir önem kazanacaktır. Ayrıca üstü açık gelin arabası kiralamak isteyenlerin güneş ışınlarından korunmak için bir tenteye ihtiyaç duyabileceklerini de belirtelim. Bu hizmetlerin araçta olup olmadığını sormakta fayda var.

klimalı gelin arabası

En güzel üstü açık modeller için şu galerimize göz atabilirsiniz: Üstü Açık Gelin Arabası Modelleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler Neler?

Firmanızla yaptığınız süre anlaşmasını aştığınız takdirde, kilometre veya saat başına ek ücret ödenmesi istenebilir. Öte yandan araç süsleme, araç içi ikramlar, hostes veya rehber gibi hizmetler de düğün arabası kiralama prosedüründe ek ücrete tabidir. Ücrete dahil olan ve olmayan hizmetlerin sözleşmede açık ve net bir şekilde belirtilmesine dikkat etmelisin.

gelin arabası kiralama fiyatları

Gelin Arabası Kiralamaya Benzin Dahil mi?

Araçlar genelde, belirli bir km yakıt ücrete dahil olarak verilir ve sonraki her km için belli bir ücret alınır. Ama zaten 100 km şehir içinde kolay kolay kat edilebilecek bir yol olmadığı için, bu limiti aşmak zor. Yine de bu firmanın bu konuda nasıl bir prosedür uyguladığı da sorulacak sorulara eklenmeli.

Gelin arabası kiralama firmalarıyla görüşmeden önce bilmen gerekenleri sıraladık. Sırada sana ve müstakbel eşine en uygun aracı kiralayabileceğin firmayı bulmak var. Bunun için şehrindeki gelin arabası kiralama firmalarına göz atmayı, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi almayı unutma!

Gelin Arabası Firmaları

Ayağını yerden kesecek gelin arabası burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelin arabanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelin Arabası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Arabası Firmaları

Gelin Arabası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 Yorum

Hakan

Düğün Tarihi: 05.09.2015


Evet bence de klimaya dikkat etmeliler.


dilber

Düğün Tarihi: 14.10.2014


klasik araba kiralayanlar klima cidden önemli husus büyük sıkıntı yaşanıyor yoksa


barış

Düğün Tarihi: 14.10.2014


evet çok kritik noktalar dikkat etmek lazım cidden