İlginç Gelin Arabaları

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:23 dakika

29.11.2018

Klasik gelin arabası modellerinden sıkıldıysanız doğru yerdesiniz! İşte size birbirinden ilginç gelin arabası fikirleri. Her birine bayılacaksınız!

Fayton

Tam bir klasik! Nikah dairesinin önünde bekleyen kalabalığı şaşırtmanın en güzel yolu şık bir fayton gelin arabası kiralamaktır. Bembeyaz atların çektiği ufacık bir kutunun içinden müstakbel eşinizle inmenin ne kadar romantik olacağını bir düşünün. Ufak bir harcama yapıp at arabasını süsleyerek gelin arabanızı günün ambiyansına uydurursanız yıllarca konuşulacak bir başlangıç yapmış olursunuz.

ilginç gelin arabaları

Bisikletli Çiftler

Doğaya saygılı, modern ve biraz da esprili bir çiftseniz klasik bir gelin arabası yerine neden bisiklet tercih etmiyorsunuz? Gelinliğinizin eteğine dikkat etmek kaydıyla, nikah salonunuza çok az bir mesafe kala bineceğiniz bisiklet ile yapacağınız giriş herkesi hayrete düşürecektir. Şehrinizde kiralayabileceğiniz çift kişilik bisikletler varsa daha da hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Ama bisiklet tercih edecekseniz havanın kuru ve yerlerin çamursuz olmasına dikkat etmelisiniz.

ilginç gelin arabaları

Gelin Arabası İndirimleri

YO Turizm ve Taşımacılık
HEDİYE
95 58
YO Turizm ve Taşımacılık

Şoför Ve Yakıt Ücretsiz, Süsleme Bizden!...

ATS Vip Gelin Arabası
%26 İNDİRİM
107 34
ATS Vip Gelin Arabası

Düğün.com Çiftlerimize Özel 12 Saat Hizmet, Süsleme, Şoför, Her Şey Dahil ...

Otobüs Gelinleri

Korkmayın, evin önünden otobüse atlayıp düğüne gelin demeyeceğiz. Yapmanız gereken, kiralık gelin arabası yerine şık bir otobüs kiralamak, süslemek ve içini düğüne gelecek yakın arkadaşlarınızla doldurmak! Nikah dairesine gideceğiniz saatten 2 saat önce yola çıkıp otobüs içinde ufak çaplı bir parti verip, bol bol fotoğraf çekmeye ne dersiniz? Nikah dairesinin önünde duracak otobüsten inen bir sürü insan ve düğün çifti görenleri kesinlikle şaşırtacaktır.

ilginç gelin arabaları

Sepetli Motor

1950'lerin nostaljik havasını her zaman içinde taşıyan ve böylesi bir motosikletle Güney Amerika turuna çıkmayı düşleyen bir çiftseniz tam size göre bir seçenek. Bu ruhu düğününüze taşıyın ve davetlilerinizi şaşırtın. Bakarsınız balayında da bu sevimli motorla bir tura çıkar, unutulmaz bir yolculuk yaparsınız. Üstelik bu seçimle düğün arabası süsleme işinden de kurtulacak, gelin arabası kiralama faturanızı epey hafifleteceksiniz.

ilginç gelin arabaları

Tramvay Nostaljisi

Gerçekten değişik bir şey yapıp düğün fotoğraflarınızda da harikalar yaratmak istiyorsanız düğün arabası tercihinizi nostaljik bir tramvaydan yana kullanabilirsiniz. Böylece daha fazla arkadaşınızla birlikte binebilir eğlenceli saatler ve birbirinden ilginç fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz.

ilginç gelin arabaları

Gelin Arabası Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Gelin Arabası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Arabası Firmaları

Gelin Arabası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

K

Kader

21/10/2014

çok güzel alternatifler gerçekten. otobüs partisi aklıma yattı gibi


N

Naime

21/10/2014

ahaha düğün mekanının önüne bisikletle gelip davetlileri şaşırtmak isterdim bi şansım daha olsa