Düğün Mekanına Farklı Ulaşım Fikirleri

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:22 dakika

29.06.2020

Sadece size özel ve yıllarca konuşulacak bir düğün planlamak için tek yapmanız gereken biraz kalıpların dışına çıkmak. Sizi mekana götürecek olan gelin arabasının alışılmışın dışında farklı bir şey olmasını isteyen marjinal ve eğlenceli çiftlerdenseniz, sizi sevindirecek haberlerimiz var. Farklı kara yolu alternatifleriniz olduğu gibi, düğününüze hava veya deniz yoluyla da gidebileceğinizi biliyor muydunuz? En özel günümüzde tüm çılgınlıkları yapmak istiyoruz diyen çiftlerdenseniz, işte düğün için alternatif ulaşım yolları.

Kara Yolu

Tamam değişik bir şeyler olsun ama biz yine de kara yolundan şaşmayalım; ilginç gelin arabaları tercih edelim, diyen çiftlerdenseniz; düğüne at arabasıyla gitmeye ne dersiniz? Ya da çok tatlı, minik bir minibüsle ve en yakın arkadaşlarınızla gırgır şamata yaparak düğüne hep beraber gitmeye? Veya motorsiklet tutkunu çiftler gibi düğüne tam gaz bir motor üstünde gitmeye? Eğer düğün evinizden çok kolay ulaşabileceğiniz kırlık bir mekanda olacaksa düğüne bisikletle gitmek de doğacı ve farklı bir çözüm olacaktır.

düğün mekanına farklı ulaşım fikirleri

Deniz Yolu

Gelin arabanız ne model olsun diye düşünüp karar veremiyorsanız, boş verin arabayı ve bir teknede karar kılın! Düğününüz deniz kenarında olacaksa ulaşım olarak deniz yolunu da tercih edebilirsiniz. Minimum iki saat olmak üzere, saati 250 Euro'dan başlayan fiyatlarla lüks bir yat kiralayabilir ve deniz sefanızı yaptıktan sonra düğün mekanınıza bu yatla yaklaşabilirsiniz. Ayrıca, denize kıyısı olan bazı mekanlar kendi bünyelerinde de küçük sandal ve botlar barındırarak size denizden düğününüze gelme zevkini yaşatabiliyor.

düğün mekanına farklı ulaşım fikirleri

Gelin Arabası İndirimleri

Kız Tarafı Gelin Arabası
%30 İNDİRİM
20 1
Kız Tarafı Gelin Arabası

Ultra Lüks Araçlarımızda %30 İndirim!

İstanbul City Travel
%25 İNDİRİM
29 3
İstanbul City Travel

Düğün.com Çiftlerimize Özel Tüm Paketlerimizde %25 İndirim Sizleri Bekliyor!

Hava Yolu

Çok ucuz bir yöntem olmadığı kesin ama çılgınlığın sonuna kadar gitmeye niyetliyseniz, düğününüze bir helikopterle inerek herkesi şok edebilirsiniz. Tüm İstanbul'u tepeden seyrederek şehir turu yaptıktan sonra düğününüze helikopterle inmeye ne dersiniz? Helikopterleri; saati 1000 Euro – KDV'ye kiralayabilir; Çırağan, Point Hotel, Kalamış Marina, İstinye Park, Şişli Evlendirme Dairesi gibi noktalarda bulunan heliportlara inebilirsiniz. Bu portların yerlerine göre belli kira ücretleri var fakat iyi haber, Şişli Evlendirme Daire'sindeki heliport ücretsiz!

düğün mekanına farklı ulaşım fikirleri

Klasikten Vazgeçemeyenlerin Yolu

Düğününüzde risk almak istemiyor olabilirsiniz, dahası bütün bunlar sizin tarzınızı yansıtmıyor olabilir. Klasikten vazgeçmeyip lüks bir limuzin, 1950 model bir Chevrolet ya da modern ve konforlu son model bir araç kiralamak isteyebilirsiniz. Şehrinize göre derlenmiş düğün arabası firmalarını inceleyerek fikrinizi netleştirebilir, düğün.com üzerinden yapacağınız anlaşmalarda birbirinden avantajlı indirimler yakalayabilirsiniz.

Gelin Arabası Firmaları

Ayağını yerden kesecek gelin arabası burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelin arabanı seç

Vitrindeki Gelin Arabası Firmaları

Gelin Arabası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

FA

Fulya Akar

22/10/2014

aynen dilay klasik araba en iyisi değil mi ya :)


DY

Dilay Yavaş

22/10/2014

havayolu biraz iddialı gibi :D