Mirada Grup Rent A Car

E-posta Gönder

Mirada Grup Rent A Car

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

Mirada Grup Rent A Car Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400-600 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Mirada Grup Rent A Car Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Mirada Grup Rent A Car Sıkça Sorulan Sorular

 • Araç Türleri

  Binek araç, Jeep, Klasik araba, Lüks araç, Minibüs, Spor araba, VIP araç, Vosvos

Mirada Grup Rent A Car Hakkında

Hayalini kurduğunuz düğün günü için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşündüğünüzü biliyoruz. Daima en iyi hizmeti sunmak için müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütüyor ve her şeyi beğeniniz doğrultusunda yapıyoruz.

Düğün salonuna giderken konforlu bir araçla yolculuk etmek ve bunun bir şoför eşliğinde olmasını istiyorsanız Mirada Grup Rent A Car’ı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Düğün gününüzde trafik stresiyle uğraşmamız ve yolculuğu yöneterek yorulmamanız için size eşlik etmesi için deneyimli bir şoför yönlendiriyoruz. 18 yaşını aşmış, ehliyetli ve güler yüzlü şoförümüz yolculuğunuz boyunca size eşlik ederek kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor.

Lüks, VIP ve nostaljik araçlarımızla hayalinizi süsleyen bir yolculuk hizmeti alabilirsiniz. Üstelik sadece size değil yakınlarınız için minibüs kiralama hizmeti vererek düğün alanınıza gidiş ve geliş süresinde kolaylık sağlıyoruz. Araç süslemesi için dilerseniz bizimle görüşebilir ya da gelin arabası süslemesi yapan bir başka yerden hizmet alabilirsiniz. Beğeniniz doğrultusunda tüllerle süsleme yaparak aracınızı süslediğimizi bilmenizi isteriz. Araçlarımızı günlük ve saat sınırlaması olmadan kiralıyoruz. Tüm bakımlarını düzenli olarak yaptığımız araçlarımızın içerisinde güvenle yolculuk edebilirsiniz. Beğendiğiniz gelin arabasını size vermeden önce son kontrolleri yapıyor ve evraklarla beraber teslim ediyoruz. Bizi tercih ederek keyifli bir yolculuk yaptığınızda kendinizi şanslı hissetmenizi istiyoruz.

Kocaeli gelin arabası kiralama firmaları arasında yer alan Mirada Grup hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, hizmet içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi detaylı olarak değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Mirada Grup Rent A Car’a ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.