Vip Aracım

E-posta Gönder

 • Melikgazi, Kayseri.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

Vip Aracım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.000-3.000 TL

Vip Aracım Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Vip Aracım Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü araç kiralama, Şehir dışına araç gönderimi, Süsleme hizmeti, Davetli taşıma hizmeti

Vip Aracım Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Limuzin, Lüks araç, Minibüs, Spor araba, VIP araç, Alternatif araç

Vip Aracım Hakkında

Vip Aracım’da lüks araç modellerimiz arasından seçim şansı sunuyor, gelin arabası konseptine yeni bir soluk getiriyoruz. Üstelik seçtiğiniz gelin aracını dışarıdan herhangi bir firmaya ihtiyaç kalmadan dekore ediyoruz. Bununla birlikte araçlarımızla balayı tatili planlama imkanı sunuyoruz. Firmamıza ait tüm araçların bakım ve kontrollerini eksiksiz yerine getiriyoruz. Kayseri vip gelin arabası deneyiminizi unutulmaz kılmak için profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Deneyim
Vip Aracım, 2008 yılından beri içerisinde bulunduğu kişiye özel taşımacılık sektöründe güvenilir hizmetiyle çiftlerin yardımına koşuyor. Düğün sektörü içerisinde hizmet verdiğimiz süre boyunca gelin arabasının hem konforlu hem de güzel olmasının ne denli önemli olduğunu gördük. Sektördeki tecrübelerimiz ışığında çiftlerimize sunduğumuz hizmette bütün ekibimizle birlikte yüksek kalite standartları gözetmekteyiz. Kayseri gelin araba kiralama dendiğinde akla gelen ilk isimlerden birisiyiz.

Hizmetler
Ayakta durmaya müsait yüksek tavanlı araçlarımız ve aralıklı koltuklarımız, gelinlerimizin en kabarık gelinlikleriyle bile rahatça yolculuk yapmasını sağlıyor. Ayrıca gelin ve damat dışındaki davetlilerin de oturabileceği ultra lüks vip araçlarımızda özel klima hizmeti de sunuyor, ferah bir atmosfer yakalıyoruz. Çiftimize takım elbise, kravat, saç ve sakal traşlı özel şoförler tahsis ediyoruz. Üstelik ek bir organizasyon firmasına ihtiyaç duymadan araçlarımızı süslüyoruz.

Ek Hizmetler
Araçlarımızda özel kasa, müzik sistemi, Apple TV, sınırsız wifi, buzdolabı ve mini bar gibi konforunuzu arttıracak ikramlarımız ve hizmetlerimiz bulunmakta. Araçlarımızın çiftin hayalindeki gibi olduğundan emin olmak için düğünden önce diledikleri bir vakitte ofisimize davet ediyoruz. Çiftimizle bir fincan kahve eşliğinde araçları inceliyor, içlerine sinen seçimi yapmalarında profesyonel ekibimizle yardımcı oluyoruz. Dilerseniz balayı planlamalarınıza da aracımızı dahil etme fırsatı sunuyoruz.

Vip Aracım, Kayseri gelin arabaları içerisinde sektör tecrübesi ve hizmet çeşitliliği ile ön plana çıkmakta. Senelerin getirdiği deneyimi düğün sektörüne de yansıtarak çiftlerimizin hayallerindeki gelin aracında rahatça yolculuk yapmalarını sağlıyoruz. Bakımlı araçlarımızı dilediğiniz gibi süslüyor, hayallerinizi süsleyen düğünü gerçekleştirmenizde size yardımcı oluyoruz. Hizmetimizden faydalanmak için sayfada yer alan iletişim adreslerimizden bize ulaşmayı veya yan tarafta yer alan formu doldurmayı unutmayın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.