Düğün Arabası

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Düğün Arabası Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den fazla

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Düğün Arabası Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi

Düğün Arabası Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Klasik araba, Limuzin

Düğün Arabası Hakkında

Düğününüze dair tüm hazırlıkları eksiksiz bir biçimde yaptığınızı ve titizlikle hazırlandığınızı biliyoruz. Düğün Arabası ailesi olarak Kayseri’de bulunan çiftlerimize kuaförden eğlencenin sonuna kadar araçlarımızla eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle hem konforun hem de kalitenin birleştiği unutulmaz bir hizmet sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte hizmet veriyoruz. Önceliğimiz ise daima müşteri memnuniyeti sağlamak oluyor. Araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak yapıyor ve gereken tüm yasal evraklara da sahibiz. Hijyene de son derece önem verdiğimiz için her kiralama sonrası dezenfektan uygulamaları yapıyoruz. Kayseri kiralık düğün arabası firmaları arasında yer aldığımız Düğün Arabası ailesi olarak siz de konforlu hizmetimizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Düğün tarihiniz belirlendiğinde bizimle iletişime geçerek sizinle ilk etapta tanışıyoruz. Araçlarımız hakkında bilgi veriyor ve hizmet içeriklerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Beklentilerinizin neler olduğunu da detaylı olarak öğreniyoruz. Nostaljik araçlarımızla hem sizin hem de konuklarınızın aklından çıkmayacak bir görüntüyle ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir anı elde etmenizi sağlıyoruz.

Araç süslemesi konusunda da size destek olarak beğendiğiniz renk ve konseptlerde aracı süsleyerek size teslim ediyoruz. Şoför hizmetimizle de sizi trafik yorgunluğundan kurtararak profesyonel şoförümüzle keyifli bir sürüş yaşamanızı sağlıyoruz.

Araçlarımızın kontrollerini düzenli olarak yapıyor olsak da size teslim etmeden önce son kez yine kontrollerimizi yapıyoruz. Güler yüzlü şoförümüzle anlaşmış olduğunuz gün ve saatler boyunca hizmet alıyorsunuz. Ödeme konusunda da sizi düşünerek uygun fiyatlarla hizmet sunmaya özen gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.

Siz de Kayseri kiralık arabalar araştırması yapan bir çiftseniz Düğün Arabası ailesi olarak sunduğumuz hizmet içeriklerimiz hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı detaylı olarak öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kanallarıyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.