• Min. Fiyat
  10.000
  7.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Misket Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500 -10.000 TL

Kampanyalar

%30
Son gün 31/05/2024

Düğün.com Çiftlerine Özel %30 İndirim Kampanyası Sizleri Bekliyor !

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Misket Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta

Misket Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Misket Organizasyon Hakkında

Evlilik teklifi etmeyi planlayan arkadaşlarım hepinize merhaba, ben Misket Organizasyon kurucusu Merve Memoğlu. 2022 yılında hizmet vermeye başladığım organizasyon firmam ile Muğla’nın her karış toprağında hizmet veriyorum. Sizler için derin anlam taşıyan evlilik teklifinin düzenlenmesi için tüm olanaklarımızla buradayız. Muğla organizasyon şirketleri içerisinde konseptlerimizle ve yenilikçi tavrımızla fark yaratıyoruz.

Deneyim

Bu zamana kadar üstlendiğimiz her görevini layıkıyla yerine getirdik. Planlama ve düzenlemedeki seriliğimizle dikkatleri üzerimize çekiyoruz. Kadromuzu, uzmanlık alanlarına göre kuruyoruz ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz böylece herkes kendi kulvarında en iyiyi ortaya çıkarıyor. Bizler Misket Organizasyon ekibi olarak sizin en anlamlı saatleriniz süresince her daim yanınızda olup desteğimizi ortaya koyuyoruz.

Hizmetler

Deniz kenarı, yat, ormanlık mekan fark etmeksizin tercih ettiğiniz her yerde her şehirde hizmetimizi yerine getiriyoruz. Kırmızı halı eşliğinde teklif edilecek yere romantik bir geçiş yolu hazırlıyoruz. Led ışıklarla “Marry Me” yazısının kurulumunu yapıyoruz. Tüller ve küçük ışıklandırmalarla donatılmış çardağın altında, başbaşa yiyebileceğiniz yemek masası kuruyoruz. Masaların üzerini mumlarla, şamdanlarla süslüyoruz. Çiftlere özel paketler hazırlıyoruz.

Muğla evlilik teklifi organizasyon firması Misket Organizasyon olarak söz ve nişan gecelerinde, düğün gecelerinde, kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinde, bride to be etkinliklerinde de görev alıyoruz. Çift talep ederse bu özel anları kalıcı kılmak için anlaşma içerisinde olduğumuz fotoğrafçılık şirketiyle çalışabiliyoruz. Evlilik yolunda atılacak ilk adımı belgeleyerek geçmişle gelecek arasında duygu dolu zaman yolculuğu yaşatıyoruz.

Muğla Merkez organizasyon şirketleri içerisindeki varlığımızı geniş kitlelere duyuruyor, sizlerin memnuniyetini sağlamaktan onur duyuyoruz. Evlilik teklifi konseptlerimizin ve paketlerimizin içeriği hakkında, vereceğimiz fiyat tekliflerine dair bilgi almak isterseniz bize iletişim numaramızdan ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan ulaşın ! Aşk dolu anlarınızı beraber planlayalım.

İletişim

 • Telefon:

  0252 275 07 21

 • Adres:

  Bayır Mah. Necmi Yener Cad. No:18/A

 • Haritadaki Konumu

  Misket Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.