Ankara Düğün Videosu Firmaları

Düğün gününüzü ölümsüzleştirmek için Ankara düğün video firmalarını inceleyin ve ücretsiz teklif alın!

Şehriyar Aliyev

Altındağ

Şehriyar Aliyev

Hayatınızın en önemli günleri arasında olan düğününüzü hatırlamak için fotoğraf ya da videolara ihtiyaç duyarsınız. Özellikle sizin için oldukça yoğun bir temponun olduğunu söylesek yanlış olmaz....

1.000 TL'den az

Mini. Paket Fiyat

10 6
İncele
Esnek sözleşme Just Marriedd

Çankaya

Just Marriedd

Biz düğünlerin çiftler için kutsal bir bağlılık yemini olduğunu düşünüyor, bu organizasyonu sevilen insanlarla yapılan sosyal bir kutlama olarak nitelendiriyoruz. Evlenme kararı alındığından...

1.000-1.500 TL

Mini. Paket Fiyat

4 yorum

25 5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Videosu Firmaları

Düğün Videosu Çekimi: Düğün Filmi Nedir?

Son yıllarda çiftlerin en çok tercih ettiği düğün hikayesi çekimi, sinemanın tekniklerini ve sinematik dili kullanarak gelin ve damat adaylarına unutamayacakları bir düğün filmi armağan ediyor. Düğün filmine, düğün gününüzün başından bitişine kadar hemen hemen her şeyin kayıt altına alındığı düğün belgeseli de denilebilir. Düğün filmini klasik videolardan ayıran en temel özellik kurgu aşamasının sanatsal bir bakış açısıyla hikaye şeklinde akmasıdır. Klasikleşmiş düğün videoculuğuna karşı olarak öyküsel anlatımlı bir video olduğunu da söyleyebiliriz. En özel gününüzü daha da anlamlandırabilmek için ve o günü her anıyla hatırlayabilmeniz için, günün başından sonuna kadar akan sürenin kurgulanarak size sunulmasıdır. Anlaştığınız firmanın donanımına göre sinematik düğün çekimi ile görüntüler Jimmy jib, şaryo, drone gibi teknik malzemelerle çekilir ve slow motion (ağır çekim), flash foward (ileriye Sıçrama) gibi kurgu teknikleri ve özel efektlerle de desteklenir.

Gelinin evden alınışından ilk dansınıza, nikahınızın kıyılmasından düğünün sonuna kadar gün boyu yaşadığınız her duygu ve her olayın görüntüleri estetiksel bir şekilde bu hikayenin içine dahil olur. Düğün videonuzu isterseniz daha da kısalttırarak, tercihinize göre eğlenceli ya da duygusal bir düğün klibi şeklinde de hazırlatabilirsiniz.

Düğün Videosu Hazırlama Sürecinde Neler Yapılıyor?

HD video çekebileceğiniz bir kamera ve özel lensler ile profesyonel bir ekip düğünün günlük sürecinin tamamını kayda alıyor ve daha sonra bu süreci kurgulayarak en sevdiğiniz müzik eşliğinde bu görüntüleri size klip olarak sunuyor. Anlaştığınız firmanın düğün videosu hazırlama sürecine mutlaka istekleriniz doğrultusunda müdahale etmelisiniz. Videoya eklenecek müzikleri seçebilir, videoda kullanılacak kareleri siz belirleyebilirsiniz.

Eğer sizde düğün gününüzün özetini bir film haline getirmek ve ölümsüzleştirmek istiyorsanız, bu sayfa üzerinden Ankara’daki düğün kamera çekimi yapan pek çok firmayı detaylıca araştırabilir, firmalardan fiyat teklifleri alarak özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Tüm bunlar için üye olmayı da sakın unutmayın!