Şato Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şato Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Şato Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Şato Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şato Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

{Şato Düğün Salonu} düğün fiyatları ne kadar?

Şato Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Şato Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


{Şato Düğün Salonu} kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şato Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{Şato Düğün Salonu} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şato Düğün Salonu düğün dışında parti, kına, nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Şato Düğün Salonu Hakkında

En özel davetlere ev sahipliği yapan Şato Düğün Salonu Tekirdağ’da yıllardır pek çok çiftin tercihi oldu. Şimdi ise sıra sizde!

Hayallerinizdeki düğünü tasarlamak için planlı bir hazırlık süreci yönetiyoruz. Şık konseptler belirliyor, rüya gibi bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Bunun için profesyonel bir ekibimiz var. Organizasyon sorumlumuz yönetiminde çalışan ekibimiz, ayrıntılar üzerinde çalışmak için sizden görüşme talep ediyor. Yapılan anlaşmalar sonucunda harekete geçerek salonumuzu şıkır şıkır bir hale getiriyorlar…

Davetli sayınıza göre düzenlenen yuvarlak masalar ve napolyon sandalyeler beyaz. Çünkü tüm konseptler için uyumlu olacak beyaz renk, aynı zamanda saf aşkın ve temizliğinde simgesi oluyor. Kendinden işlemeli, renkli örtülerle bezenen masalara; çiçekler, şamdanlar ve sunum takımları da yerleştiriyoruz. Şıklığıyla fark yaratacak bir nikâh masası standı kurmayı da unutmuyoruz. Rengârenk çiçekler, tüller ve taklarla süslenen nikâh töreni platformunda birlikteliğinize “Evet” diyebileceksiniz. Ayrıca gelin yolu, dans pisti ve sahne hazırlıkları da yapıyoruz. Bütün bunlar ve davetli masaları için geniş ve ferah bir salona sahip olduğumuzu da belirtmek de fayda var.

Şato Düğün Salonu ekibi olarak mutfakta da iddialıyız! Konuklarınızın beğenisine sunacağımız lezzetleri titizlikle hazırlıyoruz. Her bütçeye uygun olacak farklı menülerimiz var. Bunlardan bir tanesini tercih edebilir veya değişikliklerle yeni bir menü üzerinde de konuşabiliriz. Net bir karar verebilmek için görüşmeler sırasında yemekli ve yemeksiz menülerimizi incelemeniz en doğrusu olacaktır!

Karşılama ikramı, atıştırmalık, çerez ve düğün pastası mı istersiniz? Yoksa ana yemek de olmalı mı? Şimdiden düşünmek ve mali planlamanızı yapmak isterseniz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede müzik ve konsept tercihlerinizi de daha kolay yapabileceksiniz.

İrtibat sağlamak için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya Şato Düğün Salonu iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Çınarlı Mah. Hükümet Cad. No: 320 Süleymanpaşa/ Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şato Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.