Çeşmeli Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çeşmeli Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Çeşmeli Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Çeşmeli Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çeşmeli Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Çeşmeli Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Çeşmeli Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Çeşmeli Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Çeşmeli Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çeşmeli Düğün Salonları 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Çeşmeli Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çeşmeli Düğün Salonları düğün dışında bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü, açılışlar, piknik, kurumsal etkinlikler, baby shower, kına, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Çeşmeli Düğün Salonları Hakkında

Kapalı ya da açık alternatifleriyle Çeşmeli Düğün Salonu Hayrabolu’da profesyonel bir hizmet veriyor. Mutluluğunuzu sağlamak amacıyla düğünden nişana kınadan iş toplantılarına kadar her özel organizasyonunuz için çalışıyoruz.


İlk olarak kapalı alanımızdan bahsedelim. Son derece geniş bir piste ve alana sahip. Altın sarısı motifli sandalyeler dikdörtgen masaların etrafında yer alıyor. Seçtiğiniz tema rengine göre de oluşturduğumuz bir aranjmanla süslüyoruz. Kırmızı halıyla kaplı gelin damat yolundan salona girerken yine çiçeklerden oluşturduğumuz süslemelerin hemen kenarda yer aldığını görüyorsunuz. Gelin damat masası da beyaz olmakla birlikte yine çiçeklerle süslendirilmiş daire takın içerisinde her yeri gören bir noktada yer alıyor. Ayrıca salonumuzun içerisinde her an bir kaza ihtimaline karşı bir sağlık odasına sahibiz. Bebekli misafirlerimize özel bebek bakım odası ve düğün öncesi dinlenebileceğiniz bir gelin damat odası mevcut. Gelelim açık alanımıza. Geniş olmakla birlikte şehir hayatından kopmuş hissediyorsunuz. Doğayla baş başa kaldığınız bir organizasyon geçiriyorsunuz. Öncesinde yaptığımız görüşmeler sayesinde kararlaştırdıklarımız doğrultusunda bir süsleme yapıyoruz. Dilerseniz beyazın yine ağırlıklı olduğu ve çiçeklerle hoş renklerin katıldığı ya da uçuş uçuş bir konsept… Aklınızdakini bize doğru aktardığınız sürece her şeyin istediğiniz gibi olacağına emin olabilirsiniz.


İster kapalı ister açık alanlarımızın herhangi birinde düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı hizmet ve kaliteyi göreceğiniz gibi ne kadar hassas olduğumuzu da fark edeceksiniz. Verdiğiniz değerin farkında olarak hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden gönlünüz rahat olsun!


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit! Böylece uzun yıllardır hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunuza kavuşacaksınız! Bir an önce iletişime geçerek sırtınızı bize yaslayın. Hep birlikte neler olacağını görelim!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Hayranbolu Mah. Alpullu Caddesi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çeşmeli Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.