Yağmur Kına Kafe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yağmur Kına Kafe
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Yağmur Kına Kafe Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Yağmur Kına Kafe Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yağmur Kına Kafe Sıkça Sorulan Sorular

Yağmur Kına Kafe düğün fiyatları ne kadar?

Yağmur Kına Kafe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den Az aralığından başlamaktadır. Yağmur Kına Kafe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Yağmur Kına Kafe kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yağmur Kına Kafe 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yağmur Kına Kafe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yağmur Kına Kafe düğün dışında sünnet düğünü, doğum günü, kına, açılışlar, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Yağmur Kına Kafe Hakkında

Evleneceksiniz ve Sivas’ta güzel bir düğün salonu mu arıyorsunuz? Sizleri Yağmur Kına Kafe ile tanıştırmak istiyoruz. Kaliteli hizmeti güler yüzlü bir ekiple gerçekleştirdiğimiz salonumuzda sizleri görmekten mutluluk duyacak, en mutlu anlarınıza tanıklık etmek için sabırsızlanacağız.

Düğün sektörüne 2014 yılında girdik. Açıldığımız günden bugüne kadar sunduğumuz kaliteli hizmeti hep daha da yukarıya çıkarmayı hedefledik. Bunu hedeflerken müşteri memnuniyetini hiçbir zaman unutmadık. Bugün de en güzel günlerinizde kaliteli hizmeti vermenin mutluluğu içerisinde faaliyetlerimize devam ediyoruz.
Salonumuz dilediğiniz konsepte uygun bir şekilde dizayn edilebilecek bir alt yapıya sahip. Birçok yerde bulunan aynalarımız ile ne kadar güzel göründüğünüzü rahatlıkla görebiliyorsunuz. Masa ve sandalyeleri yanlara yerleştiriyoruz. Böylelikle ortada eğlenmeniz için geniş bir alana sahip oluyorsunuz.

Salonumuzda bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapmış bulunuyoruz. 2014’ten beri düğünler, söz ve nişanlar, sünnet düğünleri, partiler, toplu yemek organizasyonları, bayi toplantıları, açılışlar, lansmanlar, kurumsal etkinlikler ve daha birçoğu için bizi tercih edebilirsiniz. Özellikle bahar döneminden itibaren yoğun bir tempoda faaliyet gösterdiğimizi belirtmek istiyoruz. Yapmanız gereken tek şey; planladığınız tarihten en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmek. Böylelikle özel anlarınızda tüm isteklerinizi yerine getirebilmek için yeterli zamana sahip olacak, kusursuz bir organizasyona ev sahipliği yapabileceğiz.

Konuklarımıza kolay bir ulaşım imkânı sunduğumuzu ayrı bir parantezde belirtmek istiyoruz. Bu özel gününüzde birçok farklı il ve ilçeden misafirlerinizin gelecekse, sakın kaygılanmayın. Hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarınız ile Yağmur Kına Kafe’ye çok kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

Sevdiklerinizle eğlenceli bir düğün için doğru adrestesiniz. Siz de sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve bu unutulmaz anlarınızı en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    DEMİRCİLER ARDI MAHALLESİ KAYIRCIK SOKAK (BİM KARŞISI) Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yağmur Kına Kafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.