Green Park Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Mut, Mersin.

Kapasite Bilgileri

Green Park Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Green Park Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Green Park Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Green Park Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Green Park Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Green Park Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Green Park Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Green Park Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Green Park Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Green Park Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Green Park Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, nişan, kına, açılışlar, doğum günü, baby shower, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Green Park Düğün Salonu Hakkında

Mersin’de farklı tasarımı ve dikkat çekici tasarımıyla dikkat çeken Green Park Düğün Salonu benzersiz davetlerin adresi oluyor… En unutulmaz davetleriniz için sizi, henüz salon girişinden itibaren özel olarak dekore ettiğimiz şık bir atmosfere davet ediyoruz.

Düşünsenize, çiçeklerle bezenmiş gelin yolu, özel olarak tasarladığımız nikâh masası ve konsept tasarımlara konuklarınızı karşılıyoruz. Göz alıcı salonumuzda, konuklarınız yuvarlak masalar ve napolyon sandalyelerde ağırlıyoruz. Masaları konseptinize özgü renkler ve aksesuarlara süslüyor, nikâh masası veya kına tahtıyla uyumlu bir görüntü yaratıyoruz. Bu gece her detay sizin için özel olarak düşünülüyor, çünkü kendinizi özel hissetmeniz bizim için çok önemli. Dans pisti ve sahne kurulumuyla birlikte nezih davetleriniz için her şey hazır oluyor.

Maharetli aşçılarımızın hazırladığı, enfes tatlarla konuklarınız en iyi şekilde ağırlanıyor. Yemekli davetlerde olduğu gibi ikramlı törenlerde de şık sunumlar ve düğün pastası ikramı oluyor. Beğeneceğinizden emin olduğumuz tatlarla gece boyunca devam eden ikramlar müzik eşliğinde benzersiz bir ziyafetin parçası oluyor. Yetenekli müzisyenlerimiz, semazen gösteriler, davul şovlar ve özel gösterilerle kesintisiz eğlence vaat ediyoruz. Mersin düğün organizasyonları arasında uzun yıllar konuşulacak gecenin anılarını ölümsüzleştirmek için çekim ekibimizle her ânınızı kayıt altına alıyoruz.

Şık bir düğün töreni organize etmek isteyen çiftlerin tercih ettiği salonumuz camekânla çevrili. Bu yüzden de her mevsim aydınlık ve ferah bir atmosfere sahip. Üstelik 800 metrekarelik bir alana kurulu olan salonumuzun yüksekliği 15 metre. Görkemli aydınlatmalarıyla ışıl ışıl davet alanımızda tüm konuklarınızın rahat hareket edebileceği ziyafet düzeninde 1000 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Dekorasyonu ve zarif süslemeleriyle düğün töreninizde kaliteli eğlence için son derece uygun. Son teknoloji; ses, ışık, sahne, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerimiz ise konforunuzu garantiliyor. Bu arada törene özel aracıyla gelen konuklarınız için 500 metrekarelik otopark alanımız ve park görevlilerimiz de var. Green Park Düğün Salonu Mut’un Karşıyaka mevkiinde merkezi bir konumda yer alıyor. Bağlı olduğumuz Grand Taş Otel’de şehir dışından gelen konuklarınızı da ağırlayabiliyor, böylelikle en özel ânlarınızda ihtiyacınız olan her şeyi tek bir çatı altına topluyoruz.

Siz de düğün, nişan ve kına gecesi organizasyonlarınız için bizi tercih ediyorsanız, yapmanız gereken sayfa üzerinde yer verdiğimiz iletişim formunu doldurmak. Form aracılığıyla Green Park hakkında daha detaylı bilgi, fiyat teklifleri ve randevu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karşıyaka Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı No: 121 Mut / Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.