Düğün Salonları Konya

Türkmenoğlu Düğün Salonu

Firma artık düğün yapmıyor
Türkmenoğlu Düğün Salonu

Türkmenoğlu Düğün Salonu Hakkında

20 yıldan fazla süredir Türkmenoğlu olarak yemek sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşimizi severek yapmamızın yanı sıra bu işe çok büyük saygı duyuyor ve profesyonel bir yaklaşım ile iş yapış süreçlerimizi yönetiyoruz. Bünyemizde çalışan çok sayıda elemanımız var ve çoğu mutfak ve servis konularında çalışıp kendilerini oldukça geliştirmiş bir konumdalar. Güler yüzlülük ve titizlik ile işlerimizi en iyi şekilde yapmak için hepimiz çok çalışıyoruz.

Catering hizmetleri veren bir şirket olmak ile birlikte bir de düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bir diğer işletmemiz olan Türkmenoğlu Düğün Salonu Karatay’da Konya’nın en güzel ilçelerinden birinde bulunuyor. Burada düğünler başta olmak üzere çok sayıda ve türde toplu organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz. Nişan törenleri, sünnet düğünleri, kına geceleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, toplu yemekler ve bu gibi etkinlikleri aynı özenle ayırt etmeksizin en iyi şekilde hayata geçirmek için elimizden gelenin de fazlasını yapıyoruz.

Salonumuzda klasik ve müzikli düğünler düzenleyebildiğimiz gibi Konya usulü düğünleri de düzenleyebiliyoruz. Alışılagelmiş düğün pilavını en iyi şekilde yapıyor ve bu konuda kendimize oldukça güveniyoruz. Zaten yemek konusu bizim asıl mesleğimiz olduğu için bu konuda bize gözü kapalı güvenebilirsiniz. Eğer düğün pilavı değil de farklı ve size özel bir menü hazırlamamızı istiyorsanız onu da yapabilmemiz mümkün. Beyaz et veya kırmızı et seçeneklerimiz ile damak zevkinize uygun ve bütçeniz dâhilinde yemeklerimizi davetlilere servis edebiliriz.

Eğer hayatınızın en önemli ve ömrünüz boyunca unutmayacağınız o günü profesyonellere emanet etmek istiyorsanız Türkmenoğlu kalitesi ile bunu size sunabiliriz. Kusursuz ve eksiksiz düğün organizasyonları için bizimle erkenden iletişime geçmenizde fayda var. Bize ulaşmak ve Türkmenoğlu Düğün Salonu fiyatları hakkında bilgi almak için sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

Türkmenoğlu Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Türkmenoğlu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Türkmenoğlu Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Türkmenoğlu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 60.000 - 80.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Türkmenoğlu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Türkmenoğlu Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Türkmenoğlu Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Türkmenoğlu Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Türkmenoğlu Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına, bayi toplantısı, sünnet düğünü, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.