Düğün Salonları Konya

Nazar Düğün Sarayı

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Nazar Düğün Sarayı

Nazar Düğün Sarayı Hakkında

Hayatınıza yeni bir başlangıç yapıyorsunuz. Bu özel günde, özel bir mekân seçmek istiyorsunuz. Sizin için tüm süreci yönetecek ve gözünüzün arkada kalmayacağı… Biz tam da böyle bir düğün salonuyuz.

Nazar Düğün Salonu olarak Konya’nın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Yılların verdiği tecrübeli ile düğün, kına, nişan ve özel günlerde hizmet veriyor, birçok fırsat sunuyoruz.
Peki, nedir bu fırsatlar?

Her mevsim düğün organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz: Kapalı bir alana sahip olmamızın avantajı kötü hava koşullarından etkilenmiyoruz. Üstelik misafirlerinizi rahat ettirmek amacıyla mekânımız iklimlendirme ve havalandırma sistemleri ile donatıyor, yaz günlerini keyifle davetlerinizi geçirmelerinizi sağlıyoruz.

Düğün salonumuzda gelin odamız bulunuyor: Bu odada gelin hanım ve damat bey son hazırlıklarını tamamlıyorlar. Bu alanda çiftimizin heyecanının yatışmasını sağlıyor, düğünde ilerleyeceğimiz organizasyon akışının üstünden geçiyoruz.

Profesyonel bir ekiple beraber müzik ziyafeti yaşatıyoruz: Müzikleri siz seçiyorsunuz. Biz de söylüyoruz. Uzman müzisyen kadromuz en güzel şarkıları seslendiriyor ve pisti davetlilerinizle dolduruyorlar. Romantik şarkılardan başlayarak hareketli şarkılara doğru ilerliyor, gecenizin kesintisiz devam etmesini sağlıyoruz.

Fotoğraf ve video hizmetimiz bulunuyor: Uzman kamera ekibimiz ile beraber her anınızı fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Kadrajımızda mutlu yüzler gördüğümüzde ölümsüzleştirmek bizim görevimiz. Gün sonunda da davetlileriniz için fotoğraf karelerini sergiliyoruz.

Sinevizyon hizmetimiz ile anılara yolculuk yapıyoruz: Çiftlerimizin tanıştığı ilk andan başlayarak düğün gününe kadar ki süreci anlatan fotoğraf veya videoyu davetliler ile paylaşıyoruz.
Pasta hizmetimizin damaklarda tat bırakmasını sağlıyoruz: Kuşkusuz ki düğün organizasyonlarının en güzel ritüellerinden biri pasta kesme merasimi! 7 katlı pastayı davetlilerinizin önünde kesiyor, görsel açıdan şık bir görünüme sahip pastanızla poz veriyorsunuz.

Kasa hizmetimiz bulunuyor: Düğün gününde geleneklerimiz arasında takı takmak var. Çiftimiz eğlenirken bu altınların güvenliğini sağlamak bize düşüyor. Takı odası verdiğimiz alanımızda takılarınızı çıkıyor, böylece düğün ortamından da uzaklaşıp dinleme şansınız oluyor.

Eğer siz de sunduğumuz hizmetleri beğendiyseniz Nazar Düğün Salonu Konya Ereğli için formu doldurun. Organizasyon ekibimizin desteğiyle keyifli bir gece geçirin.

Nazar Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Nazar Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Nazar Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Nazar Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 60.000 - 80.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Nazar Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Nazar Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nazar Düğün Sarayı 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Nazar Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nazar Düğün Sarayı düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, parti, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, kına, baby shower, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.