Muko Muko Düğün Salonu

2 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Muko Muko Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Muko Muko Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Muko Muko Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Muko Muko Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Muko Muko Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Muko Muko Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Muko Muko Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Muko Muko Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Muko Muko Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Muko Muko Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Muko Muko Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, baby shower, nişan, piknik ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Muko Muko Düğün Salonu Hakkında

1972’den beri hizmet sektöründe edindiğimiz tecrübelerle Muko Muko Düğün Salonu Beyşehir olarak 2006 yılında açıldığımızdan beri profesyonel organizasyonlara imza atıyoruz. “Özel anlarınızı tecrübesizliklere kurban etmeyin.”

Beyşehir’de aradığınız mekân olma konusunda iddialıyız. Yılların verdiği bu köklü tecrübe sayesinde düğün organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Ondan önce kafeteryamızdan bahsetmek istiyoruz. Dilerseniz 25 kişilik küçük özel organizasyonlarınız için alanımızı size kapatıyoruz. “Yarı servis” anlayışıyla kendinizi aile sıcaklığında bir ortamda buluyorsunuz. İsteğiniz gibi süslemeler yaparak kendinize bir tema oluşturabilirsiniz. Örneğin bir doğum günü için balonlarla değişik dekorasyonlar yapabiliyorsunuz. Eşine az rastlanır kutlamalarınızı gerçekleştiriyorsunuz.

Gelelim düğün organizasyonuna… 758 kişilik kapalı, 1.000 kişilik açık alanımızla hizmet veriyoruz. İster salon düğünü ister kır düğünü… Her iki imkânı da size sağlıyoruz. Diğer bir hizmetimiz, hızlı servis. Yemekli organizasyonlar da kişiye özel porselen tabakta, güler yüzlü bir servisle profesyonel kadromuzla çalışıyoruz. Konuklarınızı kendi misafirimiz gibi kabul ediyoruz. Çok rahat bir oturma düzeniyle masalar arasında sıkışıklık yaşamıyorsunuz. En önemli hizmetlerimizden biri ise profesyonel organizasyon. Uzun yıllar hizmet sektöründeki tecrübemiz sayesinde hayallerinizdeki organizasyonlar amacıyla dekorasyon konusunda profesyonel bir hizmet veriyoruz. Bunun dışında sağlıklı ve lezzetli yiyecekler konusuna gelelim. “Yemediğimiz hiçbir şeyi yedirmeyiz” diyerek sağlığınızı önemsiyoruz. Taze ürünler kullanarak usta ellerden çıkan lezzetleri sizinle buluşturuyoruz. Kişiye özel hizmetimiz konusunda toplu yemek organizasyonları ve düğünlerde her zaman hizmet çıtamızı yükselterek devam ediyoruz. Muko Muko adıyla yaptığınız her organizasyonda farkımızı hissediyorsunuz. Beyşehir’de hatta Konya’daki misafirlerimizi harika düğün organizasyonları için bekliyoruz.

Konya’da düğün salonu arayışındaki çiftlerimize kır düğünü fırsatı da sunuyoruz. Eğer farklı hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz ve eksiksiz olarak doldurup bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Yeni Mahalle Ali Akkanat Bulvarı No: 131

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Muko Muko Düğün Salonu Yol Haritası

Muko Muko Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Feride & Mehmet

Düğün Tarihi: 31.08.2019Kına gecem ve düğünüm burda oldu, dışarı kısımdan giriş yapmayı tercih ettik ve fotoğraflarda çok iyi çıkmış iyi ki öyle tercih etmişiz. Pist çok rahattı yüksek topukluya pek alışkın olmasam bile kaymadan düşmeden rahatça oynadık. Murat Bey ve ekibinin yaklaşımları çok zarifti, her şeyimle... devamı 

Selma & İbrahim

Düğün Tarihi: 26.07.2015


Alan olarak daha geniş bir mekandı gelin ve damat odası yukarıda bulunuyordu bu yüzden görselliğini de göz önünde tutarak tercih etmiştim. çok iyi bir personel ve yetkilisi vardı bize yaklaşımları çok güzeldi bu açıdan çok memnun kalmıştım herşeyimizle ilgilenilmişti gelin ve damat odasında bize... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.