Düğün Salonları Konya

Muko Muko Düğün Salonu

5,0
 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Muko Muko Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL

Muko Muko Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Muko Muko Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Muko Muko Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Muko Muko Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Muko Muko Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Muko Muko Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Muko Muko Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Muko Muko Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Muko Muko Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Muko Muko Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, baby shower, nişan, piknik ve kına hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Muko Muko Düğün Salonu Hakkında

1972’den beri hizmet sektöründe edindiğimiz tecrübelerle Muko Muko Düğün Salonu Beyşehir olarak 2006 yılında açıldığımızdan beri profesyonel organizasyonlara imza atıyoruz. “Özel anlarınızı tecrübesizliklere kurban etmeyin.”

Beyşehir’de aradığınız mekân olma konusunda iddialıyız. Yılların verdiği bu köklü tecrübe sayesinde düğün organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Ondan önce kafeteryamızdan bahsetmek istiyoruz. Dilerseniz 25 kişilik küçük özel organizasyonlarınız için alanımızı size kapatıyoruz. “Yarı servis” anlayışıyla kendinizi aile sıcaklığında bir ortamda buluyorsunuz. İsteğiniz gibi süslemeler yaparak kendinize bir tema oluşturabilirsiniz. Örneğin bir doğum günü için balonlarla değişik dekorasyonlar yapabiliyorsunuz. Eşine az rastlanır kutlamalarınızı gerçekleştiriyorsunuz.

Gelelim düğün organizasyonuna… 758 kişilik kapalı, 1.000 kişilik açık alanımızla hizmet veriyoruz. İster salon düğünü ister kır düğünü… Her iki imkânı da size sağlıyoruz. Diğer bir hizmetimiz, hızlı servis. Yemekli organizasyonlar da kişiye özel porselen tabakta, güler yüzlü bir servisle profesyonel kadromuzla çalışıyoruz. Konuklarınızı kendi misafirimiz gibi kabul ediyoruz. Çok rahat bir oturma düzeniyle masalar arasında sıkışıklık yaşamıyorsunuz. En önemli hizmetlerimizden biri ise profesyonel organizasyon. Uzun yıllar hizmet sektöründeki tecrübemiz sayesinde hayallerinizdeki organizasyonlar amacıyla dekorasyon konusunda profesyonel bir hizmet veriyoruz. Bunun dışında sağlıklı ve lezzetli yiyecekler konusuna gelelim. “Yemediğimiz hiçbir şeyi yedirmeyiz” diyerek sağlığınızı önemsiyoruz. Taze ürünler kullanarak usta ellerden çıkan lezzetleri sizinle buluşturuyoruz. Kişiye özel hizmetimiz konusunda toplu yemek organizasyonları ve düğünlerde her zaman hizmet çıtamızı yükselterek devam ediyoruz. Muko Muko adıyla yaptığınız her organizasyonda farkımızı hissediyorsunuz. Beyşehir’de hatta Konya’daki misafirlerimizi harika düğün organizasyonları için bekliyoruz.

Konya’da düğün salonu arayışındaki çiftlerimize kır düğünü fırsatı da sunuyoruz. Eğer farklı hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz ve eksiksiz olarak doldurup bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yeni Mahalle Ali Akkanat Bulvarı No: 131

 • Haritadaki Konumu

  Muko Muko Düğün Salonu Yol Haritası

Muko Muko Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Feride & Mehmet

Düğün Tarihi: 31.08.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kına gecem ve düğünüm burda oldu, dışarı kısımdan giriş yapmayı tercih ettik ve fotoğraflarda çok iyi çıkmış iyi ki öyle tercih etmişiz. Pist çok rahattı yüksek topukluya pek alışkın olmasam bile kaymadan düşmeden rahatça oynadık. Murat Bey ve ekibinin yaklaşımları çok zarifti, her şeyimle... devam 

Selma & İbrahim

Düğün Tarihi: 26.07.2015

Alan olarak daha geniş bir mekandı gelin ve damat odası yukarıda bulunuyordu bu yüzden görselliğini de göz önünde tutarak tercih etmiştim. çok iyi bir personel ve yetkilisi vardı bize yaklaşımları çok güzeldi bu açıdan çok memnun kalmıştım herşeyimizle ilgilenilmişti gelin ve damat odasında bize... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.