Tokerler Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tokerler Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Tokerler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Tokerler Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Tokerler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Tokerler Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Tokerler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Tokerler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Tokerler Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tokerler Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tokerler Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tokerler Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, piknik, davet ve resepsiyon, doğum günü, sünnet düğünü, kına, baby shower, bayi toplantısı, parti, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Tokerler Düğün Salonu Hakkında

Lüks salonumuzla, hayatınızın en özel zamanını en unutulmaz kılmak için sizi Tokerler Düğün Salonu İzmit’e davet ediyoruz. Daima gelişime açık ekibimizle, yeni trendlere ayak uydurarak bu sektöründeki gelişimimizi sürdürüyoruz. Her aşamada beklentilerinizi anlamaya çalışıyor ve bu doğrultuda organizasyonlarınızı planlıyoruz.Hayallerinizdeki düğün konseptini sunmak adına size şu olanakları sağlıyoruz;
 • Öncelikle geniş ve konforlu yapıya sahip olan modern salonumuzda organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Yer olacak mı acaba stresine girmeden tüm sevdiklerinizi düğününüze davet edebilirsiniz.


 • Masalarımızı 10 kişinin oturabileceği şekilde yerleştiriyoruz. İstek dahilinde aynı masada yer almak isteyen akrabalarınız için masalarımızı birleştirerek 12 kişiliğe kadar çıkartabiliyoruz. Beyaz masa giydirmelerimize, turkuaz renkteki sandalyelerimiz eşlik ediyor. Farklı konseptlerde süslemeler tercih edersiniz, iş ortaklığı kurduğumuz firmalardan yararlanabileceğinizin bilgisini de vermek istiyoruz.


 • Yemekli düğün tercih edersiniz profesyonel mutfağımızda hazırladığımız menüleri konuklarınıza sunuyoruz. Yemeksiz düğün seçeneğimizde ise düğün pastası ve meşrubat ikramlarımız bulunuyor.


 • Salona ilk girişinizi çiçeklerle süslediğimiz gelin yolumuzdan yapmanızı sağlıyoruz. Mutluluğunuzu paylaşan sevdiklerinizin alkışları eşliğinde bu yoldan yürürken heyecanınızın biraz olsun hafiflediğinizi hissedeceksiniz.


 • Dans ederken konuklarınıza görsel şov sunmak için her şeyi düşündük. Tavanımızdaki renkli ışık gösterilerimizi çok seveceksiniz. Yer sıkıntısı yaşamayın özgürce dans edin diye size geniş bir pist alanı oluşturduk; pistimizde konuklarınızla birlikte şimdiye kadar hiç eğlenmemiş gibi dans edebilirsiniz.

 • Rahatça son hazırlıklılarınızı yapıp eşinizle birlikte düğün saatinizi bekleyeceğiniz VIP odamızı da kullanabilmeniz için titizlikle hazırlıyoruz.

 • Sadece düğün hizmeti vermiyor; nişan, kına, doğum günü, açılış ve mezuniyet törenlerinizde de kaliteli hizmet anlayışımızla faaliyet gösteriyoruz.Daha fazla hizmet bilgisi almak ve İzmit Yeşilova Tokerler Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yeşilova Mahallesi, Yeşilova Caddesi İmamoğlu İş Merkezi No:10,

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tokerler Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.