Saklı Bahçe Düğün Salonu

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Saklı Bahçe Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Saklı Bahçe Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Saklı Bahçe Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Saklı Bahçe Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Saklı Bahçe Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Saklı Bahçe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Saklı Bahçe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Saklı Bahçe Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Saklı Bahçe Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Saklı Bahçe Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saklı Bahçe Düğün Salonu düğün dışında piknik, baby shower, açılışlar, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, nişan, kına, parti, doğum günü, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Saklı Bahçe Düğün Salonu Hakkında

Şehrin göbeğinde olup misafirlerine şehrin gürültüsünü hissettirmeyen bir düğün salonu önerimiz var çiftlerimize, İzmit Yeşilova Saklı Bahçe Düğün Salonu! Özel konseptler, özel tarifler, isteklerinizi anında, en iyi şekilde yerine getirmek için bir dakika bile yanınızdan ayrılmayacak ilgili bir ekip güzel bir düğünün temelini oluşturan unsurlar ve bizim işletmemiz tüm bu etkenleri konuklarına sunacak imkanlara sahip.

Davet Alanları

Davetlilerimizi misafir edebileceğimiz açık ve kapalı alan seçeneklerimiz bulunuyor. Bahçemiz 2000 metrekare olup 1.000 ila 2.000 kişinin ağırlanabileceği yeterliliğiyle çok katılımlı organizasyonların ilk adresi. Kapalı salon düğünü tercih eden çiftlerimiz için de 400 konuğa hizmet verebileceğimiz davet alanımız mevcut. Salonumuzun yüksek tavanlı olması misafirlerimizin sevdiği ve olumlu yorum yapılan özelliklerimizden.

Dekorasyon

Sade ve şık alan tasarımlarımızla misafirlerimize ferah bir ortam sunuyoruz. Beyazın zarifliğinden yararlandığımız bir dekorasyon oluşturduk. Beyaz örtülü kare masalarımız davetli sayınıza göre bir düzene oturtuluyor. Beyaz napolyon ve giydirilmiş plastik sandalye seçeneklerimiz bulunuyor. Sandalyelerimizi dilerseniz renkli tüllerle süsleyebiliriz. Masalarımızın güzel bir görünüme kavuşmasında gold çok kollu veya gümüş abajur şamdanlarımızdan istediğinizi tercih edebilirsiniz. Sütun, şamdan, yuvarlak vazo, kafes gibi çeşitli gelin yolu modellerimiz mevcut.

Hizmetler

İlk olarak Saklı Bahçe Düğün Salonu İzmit’te daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için aynı anda birden fazla düğüne ev sahipliği yapılmadığını belirtmekte fayda var. 150 araçlık otoparkımız bulunuyor. Siz ve konuklarınızın ağzına layık yemeklerle şenlendirilmiş menülerimizi düğün öncesi tatma şansını sunuyor, fikirlerinizden yaralanarak menülerimizde değişiklikler yapıyoruz. Diğer yandan dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirmeniz bizim için sorun teşkil etmiyor. Minik davetlilerimizin hoş vakit geçirebileceği oyun alanımız mevcut.

Saklı Bahçe Düğün Salonu Kocaeli çiftlerine eksiksiz bir düğün yaşatmak için ekibiyle birlikte özenli bir hazırlık süreci yürütürken, her konuda düşüncelerini ve arzularını dinlemeyi de ihmal etmiyor. Güler yüzlü bir çalışan kadrosu, ihtiyaç duyulacak tüm düğün hizmetleri ve doğal ortamın getirdiği benzersiz manzaralar eşliğinde güzel bir davet gerçekleştirmeye odaklanıyoruz. Mekanımıza dair öğrenmek istediklerinizi telefon numaramız üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yeşilova Mah. Büşra Sk. No: 21 İzmit /Kocaeli

 • Nasıl gelinir?

  Merkez Canfeda Hatun Yurdu Karşısı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saklı Bahçe Düğün Salonu Yol Haritası

Saklı Bahçe Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Ayşe & Hikmet

Düğün Tarihi: 08.06.2019Harika bir düğün salonu şehrin içinde otopark sorunu yok mükemmel bir kır alanı var düğün salonlarının basık kasvetli havasından uzak ferah güzel bir mekan fiyatları çok makul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.