Altınkemer Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altınkemer Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Altınkemer Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Altınkemer Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Deniz kenarında Kolonsuz salon Teras Yüksek tavan
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Körfez manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Altınkemer Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Altınkemer Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Altınkemer Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Altınkemer Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Altınkemer Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altınkemer Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Altınkemer Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altınkemer Düğün Salonu düğün dışında baby shower, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, nişan, doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Altınkemer Düğün Salonu Hakkında

Antikkapı A.Ş.’nin 11 düğün salonundan birisi olan Altınkemer Düğün Salonu, geniş kapasitesiyle misafirlerini ağırlamak için sabırsızlanıyor! Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin devredilen iştiraklerinden bir tanesi olan Antikkapı A.Ş.’de 1999 yılından beri restoran hizmeti veriyor, memnuniyet odaklı anlayışımızdan asla vazgeçmiyoruz. Düğün, nişan, sünnet, konferans gibi birçok davetinizde Karamürsel Altınkemer Düğün Salonu olarak yardımınıza koşuyoruz.

Davet Alanları

Altınkemer Düğün Salonu, 500 kişilik bir ana salon ve 150 kişilik bir konferans salonu ile hizmet vermekte. Kapalı bir mekan olan salonumuzda yüksek tavan ve kolonsuz mimari sayesinde ferah bir atmosfer elde ediyoruz. Daha geniş veya daha büyük davetleriniz için Antikkapı A.Ş. bünyesinde işlettiğimiz diğer 10 düğün salonuna da göz atabilirsiniz.

Dekorasyon

Salonumuzun dekorasyonunda kırmızının, beyazın ve sarının tonlarından bolca faydalanıyoruz. Piste doğru giden yolu kırmızı, uzun bir halı ile süslüyor, sizin ve sevdiklerinizin özel hissetmelerini sağlıyoruz. 10 kişilik yuvarlak sandalyelerimizi masalarımızın etrafına konumlandırıyor, iki masa arası mesafenin de geçiş için rahat olmasına dikkat ediyoruz. Zarafeti anımsatan şamdanlar ve çiçekler yardımıyla salonumuzu güzelleştiriyoruz.

Hizmetler

Hizmette kusur etmeyen Karamürsel düğün mekanlarından bir tanesi olarak davetlerinizi lezzetli yiyeceklerle taçlandırıyoruz. Farklı menü seçenekleri sunuyor, damak tadınıza en çok uyan menüyü sizin için davetinizde hazır ediyoruz. Mekanımıza dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirmek isterseniz bu konuda da size yardımcı olabiliriz. Ayrıca davetiniz için müzikli bir eğlence düşündüyseniz ışık, ses ve sahne hizmetleri de tarafımızca hazır hale getiriliyor.

Yiyecek / İçecek

Altınkemer Düğün Salonu’nda ordövr tabağının yanında 4 farklı menü ile hizmet vermekteyiz. Menülerimizde ana yemek olarak kırmızı et seçenekleri sunuyor, yanında da pilav, patates püresi, biber, domates gibi yardımcı yemekler ikram ediyoruz. Tatlı ve pasta seçenekleri, salata seçenekleri, meşrubatlar ile masanızı donatıyoruz. Ordövr tabağımızda yaprak sarma, haydari, rus salatası, çeri domatesi gibi seçenekler bulunmakta.

Tecrübemiz, yemek çeşitliliğimiz, hizmet kalitemiz bizi ön plana çıkarıyor. Memnuniyeti her daim ön planda tutuyor, çiftlerimizin mutlu ayrılmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Antikkapı A.Ş. bünyesinde yer alan düğün salonumuzda davetlerinizi gerçekleştirmek isterseniz Karamürsel Altınkemer Düğün Salonu iletişim adreslerimizi kullanabilir, ekibimize hemen ulaşabilirsiniz. Yan taraftaki iletişim formunu doldurarak da fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Dört Temmuz Mah. Amiral Cad. No:4 Karamürsel / KOCAELİ

 • Nasıl gelinir?

  Karamürsel Altınkemer Plajının Yanındadır.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Altınkemer Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.