Düğün Salonları Kayseri

Yelken Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Yelken Düğün Salonu

Yelken Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır Yelken Düğün Salonu Kayseri Talas’ta hizmet veriyor. Profesyonel ve kalite bir ekiple birlikte kurulduğumuz günden beri birçok mutluluğa şahit olduk. Düğün salonu seçimi yapamayan Kayserililere iyi bir düğün organizasyonu sunuyoruz.

Salonumuz oldukça büyük bir kapasiteye sahip. Bu sebeple misafir sayınız değil düğünün kalitesi endişeniz olsun. Beyaz masa ve sandalyelerde altın sarısı detayları görüyorsunuz. Beyaz rengini renklendirmek amacıyla yapılmış bu dekorasyonu, masa üzerinde yine altın sarısı renkli dekoratif süslemeler yerini alıyor. Runnerlarla masa örtüsüne renk kattığımızı düşünüyoruz. Şık ve zarif avizelerle tamamlanan salonumuzun sahnesi son derece geniş. Bu sebeple sıkışmadan rahat bir şekilde dans ediyorsunuz.

Kapalı alanımız dışında bir de açık alanda düğün imkânı yapma şansı sunuyoruz. Bordoyla beyazın birleştiği açık alanımızda Kayseri Talas’ın muhteşem manzarasına şahit oluyorsunuz. Oldukça geniş olan bu alanda da dilediğiniz şekilde dans ediyorsunuz. Burada da şık bir görünüm elde etmek amacıyla çeşitli dekoratif süslemeler yaptık. Tüm bunların dışında yemekli ya da yemeksiz düğün de düşünüyorsanız her zaman hizmetinizdeyiz. Yemekli bir düğün düşündüğünüz takdirde lezzetli menülerle misafirlerinize bir lezzet şöleni yaratıyorsunuz. Randevu alıp görüşmeye geldiğiniz gün zaten tüm bunları daha detaylı konuşarak istekleriniz doğrultusunda planlamamızı yapıyoruz.

Kolonsuz olan salonumuz sayesinde kimse görüş konusunda sıkıntı yaşamıyor. Düğünün çiftini görmek isteyenler rahatlarını bozmadan oturdukları yerden rahatça görüyorlar. Bunun dışında salonumuzda bulunan gelin odası sayesinde düğün organizasyonu öncesi orada misafirlerinizi bekliyorsunuz. Hem böylece ilk heyecanınızı orada atıyorsunuz hem de fotoğraf karelerine hatıralar yerleştiriyorsunuz.

Eğer Kayseri Talas düğün salonları arayışındaysanız, bunun için tek yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek! Size hemen geri dönüş sağlıyor ve bir randevu oluşturuyoruz.

Yelken Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı Kır manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yelken Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yelken Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yelken Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Yelken Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Yelken Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yelken Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Yelken Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yelken Düğün Salonu düğün dışında parti, doğum günü, davet ve resepsiyon, kına, nişan, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, baby shower, açılışlar, mezuniyet törenleri ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Ayşegül & Ramazan

Düğün Tarihi: 23.07.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok ferah geniş ve iç açıcı kesinlikle diğer salonlar gibi basık değil en sevdiğim özelliği gold konsepti fotoğraf ve videolarda Harika gözüküyor çok rahat ettiğimiz Güler yüzlü çalışanları var oldukça ilgili ve alakalı herkes fiyatları da hizmetine göre gayet makul bulduk biz teşekkür ediyoruz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.