Tomarza Belediyesi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

{Tomarza Belediyesi Düğün Salonu} düğün fiyatları ne kadar?

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Tomarza Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


{Tomarza Belediyesi Düğün Salonu} kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{Tomarza Belediyesi Düğün Salonu} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar, parti, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, baby shower, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Hayallerinizi gerçekleştirmek için Kayseri’de düğün salonu mu arıyorsunuz?

Öyleyse düğün organizasyonlarınızda yüksek kalite standartlarında hizmeti uygun fiyat avantajları ile sunan Tomarza Belediyesi Düğün Salonu sizin de tercihiniz olacak! Tam da istediğiniz gibi şık bir gece düzenlemek için organizasyon sorumlumuz yönetiminde hazırlıklarımıza başlıyoruz. Tabii ki öncesinde görüşmeler düzenliyor, isteklerinizi belirliyoruz. Davetlerinizi eksiksiz bir şekilde tasarlayabilmek adına da profesyonel bir ekip ile çalışıyor, her detay için planlama da yapıyoruz.

Salonumuzda davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. 10 kişilik ya da 20 kişilik yuvarlak masalarımızı kullanıyoruz. Sandalyelerinizde beyaz renkli giydirme tercih ediyoruz. Masalarınızda ise konseptinize uygun renklerde örtüler kullanarak şık ve uyumlu bir atmosfer yaratıyoruz. Aksesuar ve çiçekler ile de süslemelerimizi tamamladığımızda masalarınız konuklarınız için hazır hale geliyor. Aynı özenle nikah masanızı da tasarlıyoruz. Beyaz masa ve sandalyeler kullanarak masa çiçekleri ile zarif bir alan oluşturuyoruz.

Davetleriniz için menülerinizi de daha önce düşünmüşsünüzdür! Bizim sunduğumuz davet menülerini de düğün paketlerimizden inceleyerek yemekli ya da ikram menülerimizden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Salata, ara sıcak ve ana yemeklerin dahil olduğu yemekli menülerimize ek olarak ikramlar da alternatifleriniz arasında. Üstelik karşılama töreninin de sunulacak ikramlarınız için de farklı çalışmalar yapabiliyoruz. Düğün pastası da menülerimizde yer alıyor ve gecenin tatlı sonları oluyor…

Gece boyunca kesintisiz eğlence için sahnede müzisyenlerimiz de hazırlıklar yapıyorlar. Geniş repertuarları ile bolca eğlence vaat ediyorlar. Ayrıca son sistem ses ve ışık sistemlerimiz sayesinde; hem dans pistine özel bir görünüm sağlıyoruz hem de eğlencenizi yüksek ses kalitesi ile pekiştiriyoruz.

Siz de Tomarza Belediye Düğün Salonu’nda düğün ve kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yavuz Selim Cad. Tomarza/ Kayseri

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tomarza Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.