Mega Belsin Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mega Belsin Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mega Belsin Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Mega Belsin Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Mega Belsin Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Mega Belsin Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Mega Belsin Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Mega Belsin Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Mega Belsin Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mega Belsin Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mega Belsin Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mega Belsin Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, parti, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, kına, bayi toplantısı, nişan, mezuniyet törenleri ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Mega Belsin Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır Mega Belsin Düğün Salonu Melikgazi Kayseri’de hizmet veriyor. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş personelimiz ile birlikte çalışıyoruz. Özel gün organizasyonlarınız için elimizden geleni yapıyoruz.

Düğün, nişan, kına gibi günlerin sizin ne kadar değerli olduğunun farkındayız. İşimizi o kadar seviyoruz ki bu günlerin değerini en az sizin kadar hissediyoruz. Her yeni çiftle yeni heyecanlara kapılıyor, yeni hikayelere ev sahipliği yapıyoruz. Mutluluğa giden bu yolda ilk başlangıcınızı bizim salonumuzda yapmanız bizi çok mutlu ediyor. Şu zamana kadar birçok çiftin düğününe ev sahipliği yaptık. Aldığımız olumlu geri dönüşler ile işimize her zamankinden daha çok bağlanıyoruz.

Salonumuzun mutlu çiftler tarafından çokça tercih edilmesinin sebeplerinden bahsetmek istiyoruz. Örneğin; tramvay hattına ve otobüs duraklarına 200 metre mesafede toplu ulaşım ile kolayca ulaşılabilen konumumuz bunlardan biri. Ayrıca salonumuzda sahip olduğumuz otopark sayesinde araçlarınıza yer aramak zorunda da kalmıyorsunuz. Elbette düğününüzü ferah bir ortamda gerçekleştirmek istiyorsunuz. Kolonsuz, yüksek tavanlı ve klimalı salonumuz size bu ayrıcalığı da sağlıyor.

Bizimle iletişime geçtikten sonra yüz yüze bir görüşme sağlıyoruz. Bu görüşme esnasında taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinliyoruz. Daha sonra sizinle fikirlerimizi paylaşıyoruz. Bir plan yaptıktan sonra süreci biz devralıyoruz. Size sadece misafir gibi düğününüze gelmek kalıyor. Düğün günü geldi çattı. Çok heyecanlısınız. Büyük bir merakla konsepti, ikramları, müzikleri, misafirlerinizin eğlenip eğlenemeyeceğini mi merak ediyorsunuz. Salonu girdikten sonra ve hatta organizasyonunuz sona erdikten sonra gülümsemenizi göreceğimize eminiz.

Verdiğimiz hizmetin kaliteli ve profesyonel olmasına güveniyoruz. Çünkü hizmet sektöründe böyle önemli bir iş yapıyorsanız belirli prensiplere sahip olmanız gerekir. Biz de bu prensipleri edinerek yolumuza devam ettik. Kurulduktan kısa bir süre sonra hemen ismimiz yayıldı ve o günden bu yana hala aynı prensipleri korumaya devam ediyoruz.

Kayseri’de düğün salonu listesi oluşturuyorsunuz. Hem bütçenize hem de aklınızdaki konsepte uygun bir salon arıyorsunuz. Hemen listenize bizi de ekleyin. Yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçtiğinizde buna pişman olmayacaksınız! Hayalinizdeki rüyayı gerçekleştirmek için Mega Belsin Düğün Salonu farkını hissetmeniz için sizleri bir tık kadar uzağınızda bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

 • Yönetici

İletişim

 • Adres:

  Postane Sokak, Kayseri/Anafartalar

 • Nasıl gelinir?

  Kürsü tranvay durağı, mini terminal karşısı. ( kapalı pazar yeri yanı )

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mega Belsin Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.