Düğün Salonları Kayseri

Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  20.000 - 40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL

Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Park manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, baby shower, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, kına, açılışlar ve parti hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Vejetaryen

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu Hakkında

Kübra Paradise Balo ve Düğün olarak Kayseri, Melikgazi’de kapılarımızı açıyoruz. Merkezi bir noktada yer alan düğün salonumuzda kapalı davet alanıyla düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Park ve bahçe manzaralı davet alanımızda dilediğiniz dekorasyonu uygulayabiliyor, istediğiniz düğün konseptini gerçekleştiriyoruz. Kayseri düğün salonları arasında hizmet veren Kübra Paradise’ta yemekli veya yemeksiz davetler düzenleyebilirsiniz.

Davet Alanları

Melikgazi Düğün Salonu Kayseri Kübra Paradise bünyesinde 1 adet kapalı davet alanımızla çiftleri bekliyoruz. Düğün salonumuza 400 ila 500 misafir davet edebilir, tüm aile üyeleri ve arkadaşlarınızla evliliğinizi kutlayabilirsiniz. Davet alanımızın yüksek tavanlı yapısı sayesinde çiftler düğünlerini havadar bir ortamda gerçekleştirme fırsatı elde ediyorlar. Salonumuzda bulunan az sayıdaki kolonlar görüşü engellemeyecek noktalarda yer alıyor ve misafirlerin nikah törenini rahatça izlemesini sağlıyor.

Dekorasyon

Kapalı salonumuzda ağırlıklı olarak beyazdan yararlandık ve ferah görünümlü bir davet alanı oluşturduk. Davet alanının zemininde tercih ettiğimiz beyaz mermerler de sade ve şık bir unsur olarak öne çıkıyor. Salonun detaylarındaysa altın renk kullanarak hem zengin görünümlü, hem de göz yormayan bir ortam elde ettik. Spot ışıklandırmalar ve taşlı avizelerimizle de dekorasyonumuzu tamamlıyoruz.

Davetlilerinizi yuvarlak, beyaz banket masalarda ve beyaz renkli tiffany sandalyelerle misafir ediyoruz. Altın renkli suplalar, altın detaylı şamdanlar ve çiçeklerin süslediği masalarımızda 6 ila 8 kişi ağırlayabiliyoruz. Nikah masanız için ayırdığımız özel platformumuzu ve masayı çiçeklerle süslüyoruz. Ayrıca platform duvarında yer alan kalp süslemeleriyle de nikah masanıza romantik bir hava katıyoruz.

Hizmetler

Kayseri düğün mekanlarından Kübra Paradise Balo ve Düğün’de çiftlere organizasyon danışmanımızla yardımcı oluyoruz. Düğününüzü planlarken ve düğün sırasında danışmanımız ve organizasyon ekibimizle yanınızda oluyor, tüm isteklerinizi gerçekleştiriyoruz. Düğün salonumuzda yemekli düğünler için istediğiniz menüleri hazırlıyoruz. Menülerimizin içeriğini belirledikten sonra menüde ekleme veya çıkarma yapabilir, son kararınızı verebilirsiniz. Ses ve sahne sistemlerinin kurulumunu da tamamlayarak salonumuzu hazır hale getiriyoruz.

Park manzaraları kapalı düğün salonumuzda her mevsim düğününüzü gerçekleştirebilir, yemekli veya yemeksiz paket alternatifleri arasından seçim yapabilirsiniz. Vejetaryen misafirleriniz için özel menüler de çıkarabiliyoruz. Kübra Paradise Melikgazi düğün salonu Kayseri düğün fiyatları için iletişim bilgilerimizi alarak bize ulaşabilirsiniz. Ekibimizin size ulaşıp detaylı bilgi vermesini isterseniz fiyat teklifi al formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Şirintepe Mah. Adnan Menderes Cad. Vadi Konağı No:12 Melikgazi/Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Kübra Paradise Balo ve Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.