Garden Mahall

E-posta Gönder

  • Melikgazi, Kayseri.

Kapasite Bilgileri

Garden Mahall
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 2500

Garden Mahall Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL

Garden Mahall Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Garden Mahall Sıkça Sorulan Sorular

Garden Mahall kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Garden Mahall 200 kişiden 2500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 2500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Garden Mahall Hakkında

Geleneksel ile modernin birleştiği, her konseptte davet için uygun olan Garden Mahall Balo ve Kongre Merkezi’ne hoş geldiniz! Uzun yıllardır organizasyon sektöründe yer alan profesyonel ekibimiz, yüksek kalitede hizmet anlayışımız ve benzeri olmayan konseptlerimizle Kayseri’de faaliyet gösteriyoruz… Tekrarı olmayan düğün törenlerinize her şeyin istediğiniz gibi olduğu şekilde ev sahipliği yapıyoruz. Çünkü düğün öncesi sizi dinliyor, anlıyor ve hissediyoruz! Tasarladığımız tüm düğünler için çiftimize özel dokunuşlarla taçlandırıyoruz.

Hazırlıklara başlamaya hazır mısınız? Heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Ancak endişelenmenize gerek yok! Organizasyon sorumlumuzla salonlarımızı gezerek konseptinize göre davet alanı seçtiğinizde geriye kalan en küçük detaylarla bile biz ilgileneceğiz. Salonlarımız:

Modern Salon; masallardaki gibi şık ve gösterişli. Aynı zamanda, kapalı ve açık alanı olan en büyük salonumuz. 1500 kişilik davet alanıyla kapalı alan, 6 metre tavan yüksekliğiyle ferah ve kolonsuz olması nedeniyle de son derece ferah. Özel aydınlatmalarla ışıl ışıl bir atmosfere sahip olan davet alanındaki her masa ve aksesuar özel olarak tasarlandı. Şık masalar, zarif nikâh töreni platformu, ışıltılı gelin yolu ve dans pisti… Masalarda yer verdiğimiz aksesuarlar, modern çizgisiyle dikkat çeken dekorlarla benzersiz bir konseptle karşınızdayız. Benzer tasarımıyla salona ait 3000 kişilik teras da var.

Klasik Salon; yine özel tasarlanmış dekorları ve zarif düzenlemeleriyle eşsiz bir atmosfer. Daha sade ve beyaz rengin ağırlıklı olduğu salonumuzun davetli kapasitesi, 1000 kişi. Sade ışıklandırmalarla döşenmiş salonumuzda, mumlarla yapılan romantik aydınlatma dikkat çekiyor… Nezih bir düğün töreni sonrası terasta içecek servisi ve kokteyle de hazır olun. Burada da 1000 kişilik bir davet alanımız bulunuyor.

Teras Salon mu? Gelin yolu olarak merdivenleri tasarlanan açık davet alanımız! Merdivenlerden indiğinizde ulaştığınız çiçeklerle bezenmiş nikâh takı ve şık davetli alanlarıyla 1000 kişilik düğün törenleri için son derece uygun. Özel tasarım süslemeleriyle yıldızların altında bir davet için tercih ettiğiniz terasımızda da romantik ânlar yaşayacaksınız.

Şıklığı, birbirinden farklı ve özel davet alanlarıyla Kayseri’de bilinirliği yüksek olan Garden Mahall’de yalnızca kişiye özel konseptler tasarlamakla kalmıyoruz! Enfes tatlarla çeşit çeşit davet menüleri de hazırlıyoruz. Yöresel lezzetler, dünya mutfağından eşsiz sunumlarla; yemekli, kokteyl ve ikram menüleri sevdiklerinize sunuluyor. İsteğinize bağlı hazırladığımız düğün pastası geceyi tatlandırıyor. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti de sizi bekliyor. Her ânınızı kayıt altına alan çekim ekibimiz sayesinde anılarınız da emin ellerde. Bu arada dilerseniz, kadın ve erkek ayrı davetler de tasarlayabiliyoruz.

Hâlâ neyi bekliyorsunuz, tüm isteklerinizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşti çok konuşulacak bir gece tasarlamak için Garden Mahall Kayseri, Melikgazi’de! Bu sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak organizasyon sorumlumuzla irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yıldırım Beyazıt, Sivas Blv. No: 230, 38030 Melikgazi/ Kayseri

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.