Düğün Salonları Kayseri

Mahall Balo ve Kongre Merkezi

  • Kapasite
    200 - 2500 Kişi

  • Başlangıç Fiyatı
    80.000 - 100.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mahall Balo ve Kongre Merkezi Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
80.000 - 100.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
80.000 - 100.000 TL

Mahall Balo ve Kongre Merkezi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 2500

Mahall Balo ve Kongre Merkezi Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mahall Balo ve Kongre Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Mahall Balo ve Kongre Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Mahall Balo ve Kongre Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 80.000 - 100.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır. Mahall Balo ve Kongre Merkezi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır.

Mahall Balo ve Kongre Merkezi kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mahall Balo ve Kongre Merkezi 200 kişiden 2500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 2500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

100-150

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Mahall Balo ve Kongre Merkezi Hakkında

Geleneksel ile modernin birleştiği, her konseptte davet için uygun olan Garden Mahall Balo ve Kongre Merkezi’ne hoş geldiniz! Uzun yıllardır organizasyon sektöründe yer alan profesyonel ekibimiz, yüksek kalitede hizmet anlayışımız ve benzeri olmayan konseptlerimizle Kayseri’de faaliyet gösteriyoruz… Tekrarı olmayan düğün törenlerinize her şeyin istediğiniz gibi olduğu şekilde ev sahipliği yapıyoruz. Çünkü düğün öncesi sizi dinliyor, anlıyor ve hissediyoruz! Tasarladığımız tüm düğünler için çiftimize özel dokunuşlarla taçlandırıyoruz.

Hazırlıklara başlamaya hazır mısınız? Heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Ancak endişelenmenize gerek yok! Organizasyon sorumlumuzla salonlarımızı gezerek konseptinize göre davet alanı seçtiğinizde geriye kalan en küçük detaylarla bile biz ilgileneceğiz. Salonlarımız:

Modern Salon; masallardaki gibi şık ve gösterişli. Aynı zamanda, kapalı ve açık alanı olan en büyük salonumuz. 1500 kişilik davet alanıyla kapalı alan, 6 metre tavan yüksekliğiyle ferah ve kolonsuz olması nedeniyle de son derece ferah. Özel aydınlatmalarla ışıl ışıl bir atmosfere sahip olan davet alanındaki her masa ve aksesuar özel olarak tasarlandı. Şık masalar, zarif nikâh töreni platformu, ışıltılı gelin yolu ve dans pisti… Masalarda yer verdiğimiz aksesuarlar, modern çizgisiyle dikkat çeken dekorlarla benzersiz bir konseptle karşınızdayız. Benzer tasarımıyla salona ait 3000 kişilik teras da var.

Klasik Salon; yine özel tasarlanmış dekorları ve zarif düzenlemeleriyle eşsiz bir atmosfer. Daha sade ve beyaz rengin ağırlıklı olduğu salonumuzun davetli kapasitesi, 1000 kişi. Sade ışıklandırmalarla döşenmiş salonumuzda, mumlarla yapılan romantik aydınlatma dikkat çekiyor… Nezih bir düğün töreni sonrası terasta içecek servisi ve kokteyle de hazır olun. Burada da 1000 kişilik bir davet alanımız bulunuyor.

Teras Salon mu? Gelin yolu olarak merdivenleri tasarlanan açık davet alanımız! Merdivenlerden indiğinizde ulaştığınız çiçeklerle bezenmiş nikâh takı ve şık davetli alanlarıyla 1000 kişilik düğün törenleri için son derece uygun. Özel tasarım süslemeleriyle yıldızların altında bir davet için tercih ettiğiniz terasımızda da romantik ânlar yaşayacaksınız.

Şıklığı, birbirinden farklı ve özel davet alanlarıyla Kayseri’de bilinirliği yüksek olan Garden Mahall’de yalnızca kişiye özel konseptler tasarlamakla kalmıyoruz! Enfes tatlarla çeşit çeşit davet menüleri de hazırlıyoruz. Yöresel lezzetler, dünya mutfağından eşsiz sunumlarla; yemekli, kokteyl ve ikram menüleri sevdiklerinize sunuluyor. İsteğinize bağlı hazırladığımız düğün pastası geceyi tatlandırıyor. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti de sizi bekliyor. Her ânınızı kayıt altına alan çekim ekibimiz sayesinde anılarınız da emin ellerde. Bu arada dilerseniz, kadın ve erkek ayrı davetler de tasarlayabiliyoruz.

Hâlâ neyi bekliyorsunuz, tüm isteklerinizin eksiksiz bir şekilde gerçekleşti çok konuşulacak bir gece tasarlamak için Garden Mahall Kayseri, Melikgazi’de! Bu sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak organizasyon sorumlumuzla irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yıldırım Beyazıt, Sivas Blv. No: 230, 38030 Melikgazi/ Kayseri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.