Foto Yılmaz Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Develi, Kayseri.

Kapasite Bilgileri

Foto Yılmaz Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Foto Yılmaz Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Foto Yılmaz Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Foto Yılmaz Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Foto Yılmaz Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Foto Yılmaz Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Foto Yılmaz Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Foto Yılmaz Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Foto Yılmaz Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Foto Yılmaz Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Foto Yılmaz Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, nişan, davet ve resepsiyon, açılışlar, baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Foto Yılmaz Düğün Salonu Hakkında

Düşlerinizin gerçeğe dönüştüğü bir düğün töreni yaşamak istiyorsanız profesyonel ekibimizle birlikte Foto Yılmaz Düğün Salonu’nda sizi bekliyoruz.

Uzun yıllardır hizmet sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşarak isteklerinizi pratik çözümlerimizle yerine getiriyoruz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda size uygun bir hizmet içeriği oluşturuyoruz. Düğün salonu hizmetimize ek sosyal tesis ve fotoğrafçılık gibi alanlarda da özel günlerinize memnuniyetle eşlik ediyoruz.

Foto Yılmaz Düğün Salonu içerisinde 3 farklı kapasiteye ve özelliğe sahip alanımız bulunuyor. Şelale Salon 1000, Otantik Salon 400, Ses Salon ise 300 kişi misafir ağırlama kapasitesiyle özel davetleriniz için kapılarını açıyor. Açık ve kapalı alanlarımızda yılın her mevsimi Foto Yılmaz Düğün Salonu’ndan hizmet alabilirsiniz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir düğün hayal ettiğinizi konuşuyoruz. Sizden önce bizi tercih etmiş çiftlerimize sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgiler vererek bizi tanımanızı sağlıyoruz. Düğününüzü başından sonuna kadar yönetmesi için bir organizasyon sorumlusunu görevlendiriyoruz. Ses, sahne ve ışık sistemlerinin kurulumunu yaparak kusursuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Kırmızı halı, LED ışıklar, organze tüller, çiçek aranjmanları ve altın sarısı kumaşlarla zengin bir görüntü oluşturuyoruz. Mekan içerisinde zevkiniz doğrultusunda masa ve sandalye giydirmeleri yaparak ortamın ambiyansına renk katıyoruz. Dilerseniz anlaşmış olduğunuz bir organizasyon firmasıyla da çalışarak salonlarımız içerisinde farklı konseptler oluşturabilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz davet alternatiflerimizle sevdiklerinizle birlikte keyif dolu saatler yaşamanızı istiyoruz. Her bütçeye uygun fiyat seçeneklerimizle özel günlerinize eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

Siz de Develi düğün salonları arasında bulunan Foto Yılmaz Düğün Salonu’nun şanslı çiftlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Aşık Seyrani Cad.İşitme Engeliler Okul Arkası Develi, Kayseri

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.