Elit Düğün Salonu

E-posta Gönder

Elit Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Elit Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Elit Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Elit Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Elit Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Elit Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Elit Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Elit Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Elit Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Elit Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Elit Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Elit Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, parti, doğum günü, kına, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Elit Düğün Salonu Hakkında

Özel günlerinizi unutulmaz geçirmeniz için elimizden geleni yapıyor ve size kaliteli hizmet sunuyoruz. Elit Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca özel günlerinizde ev sahipliği yaptık. Yıllarca alanımızda uzmanlaşarak En çok tercih edilen Kayseri Düğün Salonları arasında yerimizi almayı başardık. Özel günlerin önemini bildiğimizden dolayı yenilikçi bir şekilde çalışıyoruz. Sizden aldığımız geri dönüşleri dikkate alarak trende uygun bir şekilde salonumuzu yeniliyoruz. Düğün organizasyonu dışında nişan, sünnet, kına ve bekârlığa veda partilerinde de faaliyet gösteriyoruz.
Aileniz ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gün geçirmeniz için çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren nasıl bir organizasyon istediğinizi öğreniyoruz. Geçmiş organizasyonları nasıl yürüttüğümüze dair fotoğraflar gösteriyor ve isteklerinize göre planlamalar yapıyoruz. Mekânımızı istediğiniz renk masa ve sandalye giydirmeleri kullanarak süslüyoruz. Gelin ve Damat masasını gösterişli bir şekilde hazırlayıp üzerine canlı çiçek ve aksesuar koyuyoruz. Konsept bir gün geçirmek isteyen çiftlerimiz için anlaştığı organizasyon firması getirme imkânı da sunuyoruz. Böylece alışılmışın dışında süslemelerle tarzınıza uygun bir organizasyon geçirme fırsatını yakalamış oluyorsunuz.
Düğününüz boyunca size özel tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlumuz siz ve davetlilerle ilgilenerek sorunsuz bir gün geçirmenizi sağlıyor olacak. Paket içeriğinde olan kuru pasta ve meşrubatlarımız taze temin edilmekte ve deneyimli hizmet elemanlarımız tarafından servis edilmektedir. Siz de güler yüzünüzün hiç eksik olmayacağı dilediğiniz gibi bir düğün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Millet Caddesi (27 Mayıs) Belediye İş Merkezi 8.Kat

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Elit Düğün Salonu Yol Haritası

Elit Düğün Salonu Düğün Yorumları (4)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Şeyma & Ahmet

Düğün Tarihi: 23.06.2019


Kayseri Merkezde ulaşım kolay ve güvenilir temiz güler yüzlü ve bütün her bütçeye göre organizasyon hizmeti vermektedir bana çok yardımcı oldular düğünüm için kesinlikle tavsiye ederim

Gizem & Emre

Düğün Tarihi: 08.09.2015


Canlı müzik dışında her şey iyiydi. Mekan geniş ferah bir ortamdı. Misafrlerim sıkılmadan ferah bir ortamda oturduğunu düşünüyorum. Garsonların ilgisi iyiydi. 300 kişilik ikramlı bir düğün yaptık. İkramların tadı güzeldi. Ulaşımda sorun yaşanmadı. Şehrin göbeğinde olduğu için sıkıntı olmadı.... devamı 

Erdi

Düğün Tarihi: 20.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Geniş ve ferah bir ortam. Görsellik açısından mekan güzeldi. Mekan içindeki renk standarttı zaten hoşumuza gittiği için tercih ettik, Elit Düğün Salonunu. Garsonların konuklara karşı ilgisi iyiydi. İlgilenmeleri için bize özel garson verilmişti. Biz 650 kişilik ikramlı bir düğün gerçekleştirdik.... devamı 

Ceren

Düğün Tarihi: 20.07.2015


Mekanda 600 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik ikramlı olarak, mekanın ilgileri hizmetleri çok iyiydi, mekanın müzik sistemi ve pist alanıda bize kesinlikle yeterli geldi, mekan görsel olarakta çok şık, masa süslemeleri ve dekoru çok iyiydi, ulaşım olarakta merkezi bir yerde olması ve gelen... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.