Düğün Salonları Kayseri

Elit Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Elit Düğün Salonu

Elit Düğün Salonu Hakkında

Özel günlerinizi unutulmaz geçirmeniz için elimizden geleni yapıyor ve size kaliteli hizmet sunuyoruz. Elit Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca özel günlerinizde ev sahipliği yaptık. Yıllarca alanımızda uzmanlaşarak En çok tercih edilen Kayseri Düğün Salonları arasında yerimizi almayı başardık. Özel günlerin önemini bildiğimizden dolayı yenilikçi bir şekilde çalışıyoruz. Sizden aldığımız geri dönüşleri dikkate alarak trende uygun bir şekilde salonumuzu yeniliyoruz. Düğün organizasyonu dışında nişan, sünnet, kına ve bekârlığa veda partilerinde de faaliyet gösteriyoruz.
Aileniz ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gün geçirmeniz için çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren nasıl bir organizasyon istediğinizi öğreniyoruz. Geçmiş organizasyonları nasıl yürüttüğümüze dair fotoğraflar gösteriyor ve isteklerinize göre planlamalar yapıyoruz. Mekânımızı istediğiniz renk masa ve sandalye giydirmeleri kullanarak süslüyoruz. Gelin ve Damat masasını gösterişli bir şekilde hazırlayıp üzerine canlı çiçek ve aksesuar koyuyoruz. Konsept bir gün geçirmek isteyen çiftlerimiz için anlaştığı organizasyon firması getirme imkânı da sunuyoruz. Böylece alışılmışın dışında süslemelerle tarzınıza uygun bir organizasyon geçirme fırsatını yakalamış oluyorsunuz.
Düğününüz boyunca size özel tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlumuz siz ve davetlilerle ilgilenerek sorunsuz bir gün geçirmenizi sağlıyor olacak. Paket içeriğinde olan kuru pasta ve meşrubatlarımız taze temin edilmekte ve deneyimli hizmet elemanlarımız tarafından servis edilmektedir. Siz de güler yüzünüzün hiç eksik olmayacağı dilediğiniz gibi bir düğün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elit Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Elit Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Elit Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Elit Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Elit Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Elit Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Elit Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Elit Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Elit Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, parti, doğum günü, kına, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Şeyma & Ahmet

Düğün Tarihi: 23.06.2019

Kayseri Merkezde ulaşım kolay ve güvenilir temiz güler yüzlü ve bütün her bütçeye göre organizasyon hizmeti vermektedir bana çok yardımcı oldular düğünüm için kesinlikle tavsiye ederim

Gizem & Emre

Düğün Tarihi: 08.09.2015

Canlı müzik dışında her şey iyiydi. Mekan geniş ferah bir ortamdı. Misafrlerim sıkılmadan ferah bir ortamda oturduğunu düşünüyorum. Garsonların ilgisi iyiydi. 300 kişilik ikramlı bir düğün yaptık. İkramların tadı güzeldi. Ulaşımda sorun yaşanmadı. Şehrin göbeğinde olduğu için sıkıntı olmadı.... devam 

Erdi

Düğün Tarihi: 20.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Geniş ve ferah bir ortam. Görsellik açısından mekan güzeldi. Mekan içindeki renk standarttı zaten hoşumuza gittiği için tercih ettik, Elit Düğün Salonunu. Garsonların konuklara karşı ilgisi iyiydi. İlgilenmeleri için bize özel garson verilmişti. Biz 650 kişilik ikramlı bir düğün gerçekleştirdik.... devam 

Ceren

Düğün Tarihi: 20.07.2015

Mekanda 600 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik ikramlı olarak, mekanın ilgileri hizmetleri çok iyiydi, mekanın müzik sistemi ve pist alanıda bize kesinlikle yeterli geldi, mekan görsel olarakta çok şık, masa süslemeleri ve dekoru çok iyiydi, ulaşım olarakta merkezi bir yerde olması ve gelen... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.