Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Mine & Aykut

Düğün Tarihi: 27.08.2017


27.08.17 tarihinde düğünümü antik salonda yaptım. Salonun dekorasyonu,masaların düzeni,orkestra çok güzeldi. Aldığım yorumlara göre çalışanlar biraz ilgisizdi Hüseyin şef haricindekiler. Klima aktif çalışıyordu. Düğün organizasyonu için öneririm.

Kapasite Bilgileri

Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları düğün dışında açılışlar, nişan, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kına, parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları Hakkında

1960’lı yıllardan beri yiyecek içecek sektöründe çeşitli alanlarla hizmet vermeye çalışan şirketler grubu olarak kurulduk. 2000 yılında sultan sofrası olarak hizmet verdikten sonra 2010 yılında Asude Restaurant Balo Salonu ve Düğün Salonu Kayseri olarak hizmet vermeye başladık.

Yemekli organizasyonlarda da başarılı bir şekilde büyümeye devam ettik. Takdirleri toplarken 2014 yılında organizasyon bölümümüz ile farklı bir yola da girdik. Kısa süre içerisinde de başarılı organizasyonlara imza attık. Hala da kendimizi geliştirme yolunda büyük bir çaba gösteriyoruz. 8 adet ilkeyle yolumuza devam ediyoruz:

-Verimlilik,
-Güvenilirlik,
-İnisiyatif alma,
-Şeffaflık,
-Sevgi ve saygı,
-Çevre bilinci,
-Yenilikçilik,
-Ekip çalışması.

Bu ilkeleri edinerek profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Binamızda 4 adet salon ve restoran bulunuyor. Bu salonlardan ilki, Balo Salonu. Son derece şık olan bu salonumuzda, Tiffany sandalyeler yuvarlak masaların etrafında yer alıyor. Krem ve beyaz rengin ağırlıklı olduğu bu salonumuzda oldukça geniş bir pist var. Rahatça dans edebilir ve misafirleriniz de sıkışmadan günlerini geçirebilir. İkinci salonumuz, Antik salon. Altın varağın ağırlıklı olduğu bu salonumuz diğerlerine göre daha ağır bir alan. Konsept olarak şık şamdanlar ve altın rengini her köşede net bir şekilde görebildiğiniz bir yer. Üçüncü olan Kına salonumuzun her yeri bembeyaz. Napolyon sandalyeler, bej ya da beyaz örtülerin yuvarlak masalarla buluştuğu yer de. Oldukça sade ve aynı zamanda şık bir salona sahibiz. Dördün ve son salonumuz ise, Beyaz Salon. Diğer salonlarımıza göre biraz daha klasik olan bu salonumuzda en dikkat çeken oldukça geniş olan pisti ve ışıklandırmaları…

Restoranımız sayesinde lezzetli yemeklerle buluşmak ve Kayseri düğün salonu organizasyonunuzun size özel olmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Köşk Mah.Talas Cad. No:43

 • Nasıl gelinir?

  Maya Göz Hastanesi yanı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları Yol Haritası

Asude Restaurant Düğün ve Davet Salonları Düğün Yorumları (5)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Mine & Aykut

Düğün Tarihi: 27.08.2017


27.08.17 tarihinde düğünümü antik salonda yaptım. Salonun dekorasyonu,masaların düzeni,orkestra çok güzeldi. Aldığım yorumlara göre çalışanlar biraz ilgisizdi Hüseyin şef haricindekiler. Klima aktif çalışıyordu. Düğün organizasyonu için öneririm.

Rüveyda & Fatih

Düğün Tarihi: 17.09.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Düğünümüz sade, enstrumental müziklerden oluşan yemekli organizasyondu. Çalışanlar çok kibar ve işlerinde çok iyiydi. Yemekler deseniz bir akrabamızın gelip çorba çok güzelmiş sizde için demesiyle günümüz daha da bi şenlendi. Müzisyen abimiz ise çok kibar ses tonuyla biz ne istediysek harfiyen... devamı 

Rabia & Ertuğrul

Düğün Tarihi: 26.07.2015


500 kişilik yemekli bir düğün olarak anlaşma yapılmıştı fakat konuklarımız 680 civarındaydı ama bunun için bir sorun çıkarmadılar. Salon ve pist oynamya çok uygun geniş ve ferah salonda kolon olmaması ayrıca ferah bir atmosfer yaratmış. Hizmet sorunsuz ve kaliteli. Süslemeler,volkan, ışık şelalesi... devamı 

Sümeyra

Düğün Tarihi: 09.11.2014


Mekanı tercih etmemdeki en büyük etki, otantik ahşap dekorasyonuna ait. Mekanda çalışan personelin ilgisi de iyiydi. Tercih edilmesi takdirine bağlı olarak üst katta da bir salonları var. Düğünümüz, başlangıcından bitişine kadar çok eğlenceliydi ve çok mutlu bir şekilde ayrıldık mekandan.

Ali

Düğün Tarihi: 20.09.2014


Mekan son derece iyi bir hizmet verdi. Kayserideki diğer mekanlara göre fiyat performans olarak gayet iyiydi. Düğün organizasyonumuz sorunsuz gerçekleşti.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.