Asude Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Asude Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Asude Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Asude Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Asude Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Asude Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Asude Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Asude Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Asude Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Asude Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Asude Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Asude Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, nişan, sünnet düğünü, kına, açılışlar, mezuniyet törenleri ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Asude Düğün Salonu Hakkında

Davet ve resepsiyonlarınızı gerçekleştirmek için farklı salon seçenekleri ve konsept çalışmaları ile Asude Düğün Salonu Kayseri’de sizi bekliyor.

Birbirinden şık konseptler için organizasyon sorumlumuz görüşmelerinizi düzenliyor. İstekleriniz doğrultusunda alınan kararlar doğrultusunda planlamalar ve ekip içinde görev paylaşımı yapıyoruz. Alanında uzman bir ekip ile çalıştığımız ve planlamalar yaptığımız için gecenizi eksiksiz olarak tasarlıyoruz!

Hazırlık aşaması meşakkatli bir süreç olduğu için davetlerinizden günler önce hazırlıklara başlıyoruz. Davetli sayınıza göre tercih ettiğimiz salonlarımızda masa düzeni oluşturuyoruz. Yuvarlak masalarımızı etrafında tiffany sandalyeler ile düzenliyoruz. 8 ila 10 kişilik masalarımızı davetleriniz için servis takımları, suplalar, masa çiçekleri, aksesuar ve şamdanlar ile süsleyebiliyoruz. Şamdan, çiçek ve vazo seçimlerinde fikrinizi alıyor ve genel olarak sade bir şıklık tercih ediyoruz. Beyaz masa örtüleri ile her konsepte uygun bir düzen oluşturuyoruz. Sandalyelerinizde renkli kurdeleler ile konseptinize ve gelin el çiçeğinize uygun renklendirmeleri de yapıyoruz.

Ayrıca aşkınıza evet diyeceğiniz nikah masanızı da düzenliyoruz! Nikah masanızı beyaz tüller ve ışıltılı detaylar ile süslediğimiz bir alana kuruyoruz. Pistin hemen karşısında bütün davetlileriniz için rahatlıkla görülen bir konum belirliyoruz. Masa çiçeği, renkli tüller ve gelin yolu çiçeklikleri ile zarif süslemelerimizi tamamlıyoruz.

Özel tarifler ile hazırladığımız davet menülerimizi de merak ediyor musunuz? Öyleyse Asude Düğün Salonu Develi’de düzenlediğimiz menü tadımları ile karar verebileceğiniz lezzetleri düğün paketlerimizden de inceleyin! Konuklarınızın beğenisine sunulacak her lezzet ve ikramı damak tadınıza uygun olanlardan tercih ederek davetlerinizi taçlandırma şansı yakalayın.

Bütün bu avantajlardan yararlanmak için ise sayfanın üst kısmında yer alan Asude Düğün Salonu iletişim formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın. Bu sayede düğün paketleri ve fiyat teklifleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Tekir yolu Aksu mevki Develi/ Kayseri

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Asude Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.