Samanyolu Düğün Salonu

E-posta Gönder

Samanyolu Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Samanyolu Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Samanyolu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Samanyolu Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Samanyolu Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Samanyolu Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Samanyolu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Samanyolu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Samanyolu Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Samanyolu Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Samanyolu Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Samanyolu Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, parti, nişan, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, baby shower, kına ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Samanyolu Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır Samanyolu Düğün Salonu adı altında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özel günleriniz gerçekleştirmek için mekân arayışındaysanız Antakya düğün salonları arasında yer alıyoruz. Bembeyaz örtülerle renklenen davet masalarına keyifli sohbet ve görkemli bir hava eşlik ediyor. Unutulmayacak bir gece için ekibimiz hummalı bir çalışma yürütüyor. İstekleri öğrendikten sonra çalışma programı oluşturuyor, aileniz ve dostlarınızla keyifli zaman geçirmenizi sağlıyoruz.

Geniş ve ferah salonumuzda 500 kişiye “Hoş geldiniz!” dedikten sonra içeriye buyur ediyor, karşılama personellerimizle birlikte oturma planını göre yerleri gösteriyoruz. Davetli masalarında dikdörtgen modelleri tercih ettik. Daha fazla misafirin aynı masada oturmasını sağlıyor, ailelerin bir arada oturmasında destek oluyoruz.

Romantik bir şarkıyla geceye başlıyoruz. Dilediğiniz şarkıyı seçebiliyorsunuz. Repertuarımız oldukça geniş ve profesyonel müzisyenlerle birlikte çalışıyoruz. Dans müziği devam ederken nikâh masasında yerinizi alıyor, yeni bir hayata “Evet...” diyorsunuz. Özenle hazırladığımız nikah masasında birçok ihtişamlı şamdan, mumluk ve daha birçok aksesuara yer veriyoruz. Böylece şık fotoğraf karelerine de sahip oluyorsunuz. Profesyonel fotoğraf ve video ekibimiz gecenin başından beri kayıt altında. Gecenin hiçbir detayını kaçırmıyor, ailenizle geçirdiğiniz keyifli davetin tadını çıkarıyorsunuz.

Yemekli düğün tercih ediyorsanız servis elemanlarımız beraber belirlediğimiz davet menülerini servis ediyorlar. Lezzet şöleni de yaşattığımız bugünde yemekleri taze ve güvenilir malzemelerle hazırlıyoruz. Talep ettiğiniz farklı lezzet türlerinde de yardımcı oluyoruz.

Bu seremoni takı takma töreni ve pasta kesme merasimiyle devam ediyor. Düğün pastanızda Samanyolu Düğün Salonu Antakya adresinde hazırlanıyor, davetlilerin beğenisine sunuluyor.
Eğer siz de tüm süreci tek bir firmaya emanet etmek, keyifli anlar geçirmek istiyorsanız Samanyolu Düğün Salonu Antakya için iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Hayallerinizdeki düğün için Hatay’da sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    General Şükrü Kanatlı Mahallesi, Atatürk Cd. No:22, 31030 Antakya/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Samanyolu Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.