İpek Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İpek Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

İpek Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

İpek Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İpek Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

İpek Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

İpek Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. İpek Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


İpek Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İpek Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İpek Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İpek Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, kına, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

İpek Düğün Salonu Hakkında

Antakya’da değerli misafirleriniz ile eğlenceli saatler geçireceğiniz düğün organizasyonunuzu düzenleyecek bir mekân mı arıyorsunuz?

Hatay’ın en iyi düğün salonlarından İpek Düğün Salonu’nda unutulmaz bir gece sizi bekliyor! Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirirken aynı zamanda aileniz ve dostlarınız ile doyasıya eğleneceğiniz bir geceye ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz! Uzun yıllardır düğün, kına gecesi, söz, nişan ve sünnet düğünü organizasyonlarını düzenlediğimiz mekânımızda tüm bu tecrübeyle isteklerinizi yerine getireceğimiz konusunda kendimize olan inancımız tam! Bu inancı hem bugüne kadar organizasyonlarını düzenlediğimiz mutlu çiftlerin memnuniyetlerinden hem de sahip olduğumuz güler yüzlü ve çalışkan ekibimizden alıyoruz. İpek Düğün Salonu Antakya’da ekibimiz gece boyunca misafirlerinizin mutluluğunu sağlamak adına tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamak adına yanlarında oluyor.

Salonumuz oldukça yüksek tavana sahip. Bu tavan krem rengi tonlarında salonumuzun geri kalanı ile görsel bir uyum yakalıyor. Ayrıca tavanımızın yüksek olması davetinize katılan misafirlerinizin ferah bir ortamda eğlenmelerine de olanak sağlıyor. Masa ve sandalyelerimizde sadeliğin rengi beyazı tercih ettik. Giydirme ve runnerlarımız ise kahverengine yakın bir krem tonu. Böylece mekânımızda şık bir görünüm elde etme fırsatı yakalıyoruz. Düğününüzde misafirlerinize yemek sunulmasını da isterseniz menü tadımlarına katılarak Hatay mutfağının en güzel yemekleri arasından davet yemek listenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca gecede yaşanan keyifli anları en güzel açıdan kayıt altına alan fotoğrafçılarımız ile aradan yıllar geçse de düğününüzde yaşananları hatırlama fırsatı yakalayacaksınız.

Değerli konuklarınız dört bir yanınızı sarmışken sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinize ilk adımlarınızı İpek Düğün Salonu’nda atmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla Antakya İpek Düğün Salonu fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Yüzünüzdeki gülümsemede pay sahibi olmak için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Akevler Mah. Betonsan Sitesi Betonsan Pasajı Altı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İpek Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.