Turnalar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Turnalar Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Turnalar Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Turnalar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Turnalar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Turnalar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Turnalar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Turnalar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Turnalar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Turnalar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Turnalar Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Turnalar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Turnalar Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kına ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Turnalar Düğün Salonu Hakkında

Gaziantep Şahinbey’de kına geceniz için mekan arayışınız devam ediyorsa doğru adrestiniz! Turnalar Düğün Salonu Şahinbey/Gaziantep olarak değişik yapı ve özelliklere sahip salonumuzla fark yaratıyoruz. Temiz ve itinalı çalışmalarımız ve sizden aldığımız taktirle her yıl kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.


500 kişi kapasiteli, mimari olarak yüksek tavanlı ve ferah bir yapıya sahip. Davetlilerinizin kendilerini evlerinde gibi hissetmeleri için onlara konforlu ve rahat bir ortam hazırlıyoruz. Bize sadece davetli sayınızı bildirmeniz yeterli. Tüm düzenimizi ve salon planımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Kına gecesi öncesi belirlemiş olduğunuz konsepti bizimle paylaşıyorsunuz. İster geleneksel ister modern tarzda kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış! Biz tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için hazırız.


Kına köşesi, kına töreni ve karşılama töreni gibi kına resitalinizin parçası olacak özel anlarınızı tasarlıyoruz. Ayrıca Gaziantep kına organizasyon adetlerini ve son zamanlarda moda olan konsept çeşitlerini de düzenleyebiliyoruz.


Konsepte göre masa ve sandalyelerinizi süslüyoruz. Organizasyonunuzda ikram tercihleriniz için kuru-yaş pasta ve içecekler hazırlayarak misafirlerinize sunuyoruz.


Profesyonel ekibimiz konuklarınızın isteklerinizi anında yerine getirmek için aralıksız çalışıyor. Sizin memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. Buna göre kaliteli ve temiz bir hizmet vermek için uğraş veriyoruz.


Organizasyonlarınızda konseptimiz ile tarzınızı en çok yere yansıtacak olan müzik tercihlerini de konseptinize göre yapabiliyoruz. Yani kına gecesi organizasyonlarınız için geleneksel kına gecesi müzikleri tercih ederken düğün organizasyonları için orkestra eşliğinde müzikler tercih edebiliyoruz. Bu tamamen sizin zevkinize bağlı olarak karar verdiğimiz bir durum oluyor!


Kına gecesi dışında sünnet, doğum günü, nişan gibi organizasyonlarınızda da hizmet veriyor, size ferah ve hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Siz de daha fazla bilgi edinmek için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Düztepe Mh. Sadıklar Cd. No:2 GAZİANTEP

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Turnalar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.