Sarı Gelin Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sarı Gelin Düğün Salonu - Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sarı Gelin Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Sarı Gelin Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sarı Gelin Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sarı Gelin Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Sarı Gelin Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Sarı Gelin Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Sarı Gelin Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sarı Gelin Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sarı Gelin Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sarı Gelin Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, nişan, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Sarı Gelin Düğün Salonu Hakkında

Gaziantep’te evlenecek olan çiftler için faaliyet gösteren düğün salonumuzda kaliteli hizmetin adresi haline geldik. Aşkınıza şahitlik etmek için çok heyecanlıyız. Bu heyecanımızı gerçekleştirdiğimiz her organizasyonda yaşıyoruz. Her çiftimiz bizim için çok özel. Onların mutluluğuna ortak oluyor, kaliteli bir organizasyon geçirmelerini sağlıyoruz.


Gaziantep’te bulunan çiftlerime ferah ve geniş bir salon vaat ediyoruz. Davetlilerinizle beraber keyifli vakitler geçirebilecek, organizasyon ekibimiz eksiksiz olarak gecenizi planlayacak. Konuklarınız ve siz salonumuza adım attığınız anda kendinizi özel hissedeceksiniz. Çünkü bizim en büyük gayemiz bizi tercih eden çiftleri ve misafirlerini mutlu edebilmek!


Kırmızı halımızı mekanımıza konumlandırıyor, şık ve güzel bir gelin yolundan ilerleyerek masanıza ulaşabiliyorsunuz. Organizasyonunuzun her aşamasında düşüncelerinizden yararlanıyoruz. Gelin yolunuzda bulunan dekorlara beraber karar veriyor, ilk dans şarkınızı da tabii ki beraber seçiyoruz.


Davetli sayınıza göre oluşturulan masa düzenimizle beraber konforlu bir organizasyon gerçekleştirmek istiyoruz. Dekorasyonumuzla göz doldururken sunduğumuz kusursuz hizmetlerle de sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek amacındayız. Özel gecenizde genellikle beyaz renkleri tercih ediyor, sadeliği şıklıkla birleştiriyoruz.


Düğün organizasyonlarınızı yemekli veya yemeksiz olarak düzenleyebiliyoruz. Yemekli düğün organizasyonlarında usta aşçılarımızla beraber en güzel lezzetleri masalarına ulaştırıyoruz. İstediğiniz lezzetleri bir araya getirerek davetlilerinize özel menüler oluşturabilirsiniz. Menülerimizi beraber kararlaştırabiliriz. Hijyen koşullarına oldukça önem veriyor, en taze ve kaliteli malzemelerle oluşturuyoruz lezzetlerimizi.


Çiftimiz için özel olarak hazırladığımız menülerde; ara sıcaklardan atıştırmalıklara, çerezlerden kuru pastalara kadar birçok lezzet yer alıyor. Tabii ki düğün pastanızı da unutmuyor, davetlilerinize lezzetli bir düğün pastası servis ediyoruz. Siz de Gaziantep düğün salonları arasında bir tercih yapacaksanız neden bizim düğün mekanımızı tercih etmiyorsunuz?


Gelin, tüm detayları yüz yüze görüşelim. Bizimle iletişime geçmek için sayfa üzerinde bulunan teklif al butonunu kullanabilirsiniz.


Biz Gaziantep Sarı Gelin Düğün Salonu adresinde bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Bozoklar Mahallesi, 27100 Şahinbey/Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sarı Gelin Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.