Ezo Gelin Düğün Salonu*

Ezo Gelin Düğün Salonu
Ezo Gelin düğün salonu 01.06.2006 tarihinde hizmete açılmıştır.

Ezo Gelin Düğün Salonu ismini çok önceden yaşanan güzel bir gerçeğin bu günlere bir iz bırakmasıyla beğenilen bir anı olduğundan ve halkımız ve tüm Gaziantepliler tarafından sevilen bir isim olduğu için konulmuştur...

Ezo Gelin Düğün Salonu 3 ayrı düğün salonu, geniş otoparkı, kuaförü, çiçekçisi, fotoğrafçısı, gelinlikçisi ile birlikte halkımıza ve tüm dünyaya geniş ve rahat bir hizmete konukluk etmektedir.

Ezo Gelin Düğün Salonu kına, nişan, düğün, sünnet ,
toplantı ve tüm özel günlerde hizmet vermektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
ÜM Ümit Düğün Tarihi: 29/08/2015

mekandan memnun kaldım.Muhteşem bir ortamdı. 1000 kişilik oldu düğünümüz. ikramlı yaptı ve tadı güzeldi sunulan ikramların. Ulaşımda sorun yaşanmadı kolay ulaşılır bir yerde mekan. Görsellik açısından memnun kaldık. Kapalı bir mekandı. İçerde kolon yoktu rahatsız etmedi bizleri. Önerdiğim bir mekan.

İB ibrahim Düğün Tarihi: 25/07/2015

800 kişilik bir düğün gerçekleştirdik ikramlı gerçeklesti, garsonların hizmetleri sunumları çok iyi mekanın pist alanı geniş, müzikleri de bizleri eğlendirecek kadar iyiydi, ulaşım olarak rahat bir mekan görsel olarak göze hitap edecek kadar iyiydi. Tavsiye ederim mekanı mekanın hizmetleri çok iyiydi, ilgileri kesinlikle düğün bitimine kadar devam etti.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Ezo Gelin Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ezo Gelin Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap