İzen Garden
Etimesgut

Göl kenarındaHavuz başındaÇim zeminMenü tadımıGeniş dans pistiDJAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 800 Kişi
150.000 TL'den fazla
İncele
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara Lüks Düğün Salonları

Ankara en güzel düğün salonları, aklınızdaki davet için geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Üst düzey hizmetleri ile dikkat çeken salonlar, birçok konsept ve temadaki düğünü ağırlayabiliyor. Salonların çoğu şehir merkezinde hizmet veriyor. Bu sayede Ankara’daki lüks düğün salonlarına olan ulaşımınız kolaylaşıyor.

Ankara düğün salonları lüks konseptli davetler için önünüze çeşitli fırsatlar çıkarıyor. Düğün salonları pek çok farklı mekan özelliğinde hizmet veriyor. Böylelikle en özel gününüz için elinizde birçok seçenek oluyor. Düğün salonlarının neredeyse hepsi yüksek tavan özelliği gösterdiği için havadar davetler mümkün oluyor.

Ankara’nın lüks düğün salonları, şehrin birçok farklı noktasında karşınıza çıkıyor. Böylece kendinize ve davetlilerinize en yakın yerde düğününüzü yapabiliyorsunuz. Lüks salonların yoğun olduğu ilçelerden biri, Yenimahalle olarak dikkat çekiyor. Etimesgut’ta da sizi pek çok alternatif bekliyor. Aynı zamanda Keçiören ve Sincan gibi ilçelerde de lüks salonlar bulmak mümkün oluyor.

Ankara’daki lüks düğün salonları, davetlerinize çeşitli şehir ve park manzaralarını taşıyor. Böylece unutulmaz düğünler düzenlemeniz bu mekanlarda mümkün oluyor. Ayrıca lüks düğün salonları Ankara’da pek çok kapasite seçeneğinde karşınıza çıkabiliyor. Salonlar hizmet vermeye 50 kişinin de altında başlıyor. Ankara’nın en büyük düğün salonu lüks seçenekler arasında 1500 davetliye kadar ağırlayabiliyor.

Ankara En Lüks Düğün Salonlarının Hizmet Paketleri

Ankara en lüks düğün salonları, zengin paketler ile kusursuz davetlere imza atıyor. Üst düzey hizmetleri ile göz önüne çıkan davet alanları, ek hizmetlere gerek kalmaksızın eksiksiz düğünler planlamanızı sağlıyor. Ayrıca planlama aşamasında mekanların ekiplerinde bulunan davet koordinatörleri de yanınızda oluyor. Böylece stressiz bir planlama aşaması gerçek oluyor.

Ankara’daki lüks düğün salonlarının beğenilen bir diğer hizmeti ise yemek servisleri. Düğününüzü ister yemekli ister kokteyl şeklinde yapın, mekanlar sizin için zengin menüler hazırlıyor. Bu menülerin içeriği sabit olabiliyorken birçok lüks salonda değişiklik yapma fırsatınız da bulunuyor. Aynı zamanda demo menüler ile düğün gününüzden önce yemekleri ve ikramları tadabiliyorsunuz.

Lüks düğün salonları Ankara’da çeşitli eğlence hizmetlerini paketlere dahil ediyor. Bu hizmetler kapsamında düğününüzde canlı orkestra performansları ağırlayabiliyorsunuz. Bunun yanında çoğu düğün salonunda DJ setleri de size özel olarak hazırlanabiliyor. Lüks Ankara salonları, ses ve ışık sistemlerini de sizin için kurup kontrollerini yapıyor. Geriye gönlünüzce eğlenmeniz kalıyor!

Ankara lüks salonlarında düğün gününüzü istediğiniz zaman baştan yaşayabilmeniz için fotoğraf ve video hizmetleri veriliyor. Mekanların anlaşmalı olduğu profesyonel ekipler, düğününüzü baştan sona kayıt altına alıyor. Bununla birlikte dinamik çalışmalar ile en özel gününüzde pek çok poz yakalanıyor. Bu görüntüler düğününüzden sonra düzenleniyor ve ister fiziksel ister sanal ortamdan teslim ediliyor.

Size En Uygun Olan Ankara’nın En Lüks Düğün Salonu

”Peki Ankara’nın en iyi lüks düğün salonu hangisi?” diye soruyorsanız cevabımız; beklentilerinizi en iyi karşılayan davet alanıdır diyebiliriz. Her çiftin aklında tamamen kendilerine özel bir gün olduğu için bazı noktalara dikkat ederek düğününüz için en uygun olan salonu daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bu noktalar neymiş, birlikte inceleyelim:

Ankara lüks düğün salonları arasından seçim yaparken öncelikle mekanların bir araya getirdiği paketleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Aklınızdaki düğün için en elverişli atmosferi oluşturacak paketi sunan salona yönelerek memnuniyetinizi garanti altına alabilirsiniz. Ayrıca firma sorumlularıyla iletişime geçerek ek hizmetler hakkında bilgi almak da isteyebilirsiniz.

Kendinize en uygun lüks düğün salonunu Ankara’da seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta; davet alanlarında oluşturulabilen konseptler. Örneğin; lüks bir salonda modern bir konsept oluşturmak isteyebilirsiniz. Ya da lüks ve görkemli bir davet düzenlemeyi tercih edebilirsiniz. Ekiplerin sizin için oluşturabildiği konseptleri öğrenmek ve gerekirse organizasyon firmalarıyla iletişime geçmek, bu açıdan önem kazanıyor.

Lüks düğün salonlarının kapasiteleri ve fiyatları da dikkat gerektiren özellikler arasında dikkat çekiyor. Butik bir düğün için yüksek kapasiteli salonlardan uzak durmalı, davet alanı boşmuş gibi bir görüntü vermekten kaçınmalısınız. Kalabalık düğünler için ise yüksek kapasiteli salonları tercih ederek ferah ve havadar davetler düzenleyebilirsiniz. Tüm bu noktalara dikkat ederken de bütçenizi aklınızdan çıkarmamanızı öneriyoruz.

Ankara En Lüks Düğün Salonlarının Fiyatları Nasıl?

Ankara lüks düğün salonu fiyatları, mekanlarda sunulan paketlere göre değişiklik gösteriyor. Standart paketlerden birini seçtiğinizde karşınıza; ses, ışık, sahne kurulumu gibi hizmetler çıkıyor ve bu alternatifler hesaplı fiyatlardan sunuluyor. After party gibi hizmetlerin bulunduğu kapsamlı paketler ise daha maliyetli oluyor. Ankara en pahalı düğün mekanları, çeşitli kampanyalar ve sezonluk indirimler ile cebinizi rahatlatabiliyor.

Lüks düğün salonu fiyatları Ankara’da davetli sayısına göre de değişebiliyor. Örneğin; yemekli düğünlerde genel maliyet, katılımcı sayısına göre hesaplanıyor. Bu sebeple düğününüz ne kadar kalabalık olursa kenara ayırmanız gereken bütçe de o kadar artıyor. Ankara en pahalı düğün salonları, kalabalık davetlerde kişi başı fiyatları daha düşük tutabiliyor. Bu sayede ekonominize zarar vermeden hayallerinizdeki düğünü düzenlemeniz mümkün oluyor.

Ankara en lüks düğün salonları nedir, hangi hizmetleri sunar ve fiyatlarına ne etki eder, sizler için anlattık. Artık bulunduğunuz sayfayı inceleyerek size en uygun Ankara lüks düğün salonu alternatifini bulabilirsiniz. İlginizi çeken firmaların sayfalarında bulunan formları doldurarak fiyat bilgisi almayı unutmayın!