Umut Patisserie

E-posta Gönder

Umut Patisserie Hakkında

1992 Yılında İnönü Mahallesi 1403 Sokak No13'de hizmete giren Umut Patisserie, ülkemizin yetiştirdiği en iyi unlu mamül ve pasta ustalarını kadrosuna katarak sizlerin yakın ilgisi ve bizlere duyduğunuz güvenle, ülke ekonomisinin üzerinde bir büyümeyle bugünlere geldi.

Yaşadığımız ekonomik krizler dahi bizi, sizlere hizmet verme zevkinden mahrum bırakmadı. Çünkü siz bize güveniyor, biz de size en iyi şekilde layık olmaya çalışıyorduk. Öyle ki, her zaman en kaliteli malzemeyle, en iyi ve hijyenik ortamda en uygun fiyatla en güzel ürünleri sizlere sunduk. İlginiz arttıkça çeşidimiz arttı. Pozcu merkezimiz kapasitesinin üzerinde hizmet vermeye çalıştı.

Mezitli tarafından gelen müşterilerimizi de düşünerek Mezitli şubemizi hizmete sunduk. Kısa süre sonra Mersin'in hızla gelişen Yenişehir Semtinde 3. Şubemizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine açtık.Biz bunlarla yetinecek miyiz? Elbette hayır. Kalite ve araştırma ekibimizle Türk ve yabancı gıda sanatlarından en güzel örnekleri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sizlerin yakın destek ve ilgisiyle, Avrupa Birliği kriterlerinin üzerinde hizmetimiz sürecek, büyük Atatürk'ün dediği gibi 'İleriye, daima ileriye' gideceğiz.

İletişim

  • Adres:

    Eğriçam Mah. Adnan Menderes Bulvarı Yalın Apartmanı Altı No.180/3 Yenişehir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.