Ayşem Pastanesi

E-posta Gönder

 • Dörtyol, Hatay.

Ayşem Pastanesi Genel Özellikler

 • Minimum Dilim Başı Fiyatı

  5 TL'den az

 • Maksimum Dilim Sayısı

  500

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ayşem Pastanesi Özellikler

 • Özellikler

  Ücretsiz Tadım, Özel Tasarım

Ayşem Pastanesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Karşılanan özel talepler neler?

  Fındıksız, Laktozsuz, Yumurtasız


 • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

  İsteğe bağlı

Ayşem Pastanesi Hakkında

Düğün pastasını çiftlerimiz için özel bir hale getiren Ayşem Pastanesi, birbirinden farklı ve lezzetli pastaları beğeninize sunarken, en mutlu anlarınıza güzel bir imza atmak için sabırsızlanıyor. Lezzeti, hijyeni ve fiyatı konusunda oldukça memnun kalacağınız bir işletme olarak sizlerin en özel gününüzde yanınızda olmak ve imkânlarımızdan faydalanmanızı istiyoruz. Peki bu faydalanacağınız imkânlarımız nelerdir? Kendimizi kısaca tanıtalım.

Öncelikle açıldığımız günden itibaren müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Bunu yaparken konuklarımızın isteklerine, kaliteli malzemeler kullanmaya ve uygun fiyatlara önem veriyoruz. Kısa birkaç cümleyle bahsetmek gerekirse;

-Konuklarımızın istekleri bizim için oldukça önemli. Özel günleriniz için bizi tercih etmenin verdiği sorumluluğu en iyi şekilde taşıyacağımızdan kuşkunuz olmasın. Davetinizin konseptine uygun bir pastayı gönül rahatlığıyla isteyebilir ve talep ettiğiniz tarihte teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.
-İşletmemizde misafirlerimiz için yapılan her ürün en kaliteli malzemeler ile oluşturuluyor. Bunu lezzetinden ve görüntüsünden de rahatlıkla anlayacak ve iyi bir hizmet aldığınızı fark edeceksiniz.
-Bazı dönemlerde, özel veya resmi günlerde yaptığımız kampanya ve fırsatlar ile uygun fiyatları konuklarımızla buluşturuyoruz. Bu özel günlerde masraflarınızı tahmin ediyor, en azından pasta konusunda avantajlı bir tercih yapmanızı sağlıyoruz.

Sadece düğünlerde değil, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde, bekarlığa veda gecelerinde, iş yemeklerinde de bizi tercih edebilirsiniz. Bunun için en az 3 hafta öncesinden iletişime geçmemiz durumunda çok daha iyi bir hizmet sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Pastanız için gerekli hazırlanma sürecine sahip oluyor ve ortak belirlediğimiz tarihler içinde teslimatı yapabiliyoruz.
Pasta ve kurabiye başta olmak üzere birçok tat ile karşınızda olacağımızı da dipnot olarak belirtelim.

Eğer ayrıntılı bilgi almak ve Ayşem Pastanesi Dörtyol’u tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Numune Evler Mh.Ş.Akın Uçar Cd.A/1 Blok No:72/A1 DÖRTYOL/HATAY

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.