Zuhal Organizasyon

E-posta Gönder

 • Milas, Muğla.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Zuhal Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  300-400 TL

Zuhal Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Zuhal Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Zuhal Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Doğum günü, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Modern ve klasik


 • Organizasyon Mekanı

  Bahçe/Kır Düğünü

Tüm Sorular

Zuhal Organizasyon Hakkında

Işıklar içinde parıldayan gözlerinizin ön planda olduğu eksiksiz bir düğün organizasyonunuzun olmasını ister misiniz?

Zuhal Organizasyon olarak uzun yıllardan beri fotoğrafçılık sanatıyla ve çiçekçilikle ilgileniyoruz. Çiftlerin mutluluklarını görmekten hep zevk aldığımız için düğün organizasyon alanında da çalışmalar yapmaya başladık. Kendimizi yıllar içinde geliştirerek çiftlerin memnuniyeti için tecrübemize tecrübe kattık. İyi bir işin çok çalışmaktan detaylı düşünmekten ve kaliteli olmasından geçtiğini biliyorduk. Değişen trendlere uygun çalışmalar yaparak klişelerden uzak düğün organizasyonu geçirmelerini sağladık.

Peki sağladığımız hizmetler neler?

Düğünün vazgeçilmezi müzikler eğlencenizi arttıran ruhunuzu okşayan canlı performans ve dj performans sanatçılarımızla aileniz ve sevdiklerinizle eğlenebileceğiniz pistin hiç boş kalmayacağı düğünler gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ses ve ışık ekipmanımızla doğru ışıkla fotoğraflarda güzel çıkacaksınız ve cızırtısız temiz sesli müzikler dinleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Renk seçeneklerimizin bol olduğu masa ve sandalye giydirmelerimizle mekanınızı tarzınıza uygun hazırlayabilir çiçek alanında uzmanlığımızdan dolayı masalarınızı süsleyecek yapay, canlı çiçekler ve şamdanlarla şık bir ortam oluşturuyoruz. Düğün öncesinde davetli listesini tek tek arayarak katılım durumlarını öğreniyoruz. En temiz catering firmalarıyla çalışarak misafirlerinize lezzetli yemekler sunuyoruz. Servis elemanlarımızın tecrübesinden dolayı düğünün başından sonuna isteklerinizi yerine getiriyoruz.

Düğün fotoğraflarınızı düğün günü sabahınızdan başlayarak çekiyor istediğiniz alanlarda en doğal çekimleri gerçekleştiriyoruz. Zuhal Organizasyon olarak Çiçekçilikten fotoğrafçılığa ve kına ve bekarlığa veda partisine için istediğiniz bütün organizasyonları mutlulukla gerçekleştiriyoruz. Siz de kaliteli ve eksiksiz bir organizasyon geçirmek ve eğlenceli bir düğün organizasyon ekibiyle çalışmak istiyorsanız bizimle yandaki form üzerinden iletişime geçebilir merak ettiğiniz soruları sorabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.