Düğün Organizasyon Muğla

Zena Organizasyon

Zena Organizasyon

Zena Organizasyon Hakkında

Yeni hayatınıza ilk adımınızı attığınız özel günlerinizde Zena Organizasyon ailesi olarak profesyonel hizmetimizle 2022 yılından beri yanınızda oluyoruz. İşimizi tutkuyla yaptığımız işletmemizde dinamik ve deneyimli ekibimizle çalışıyoruz. İşimize verdiğimiz değer çiftlerimizin memnuniyeti ve organizasyonumuzun kalitesinde kendini gösteriyor, Bodrum düğün organizasyon firmaları arasında fark yaratıyoruz. Tamamen çiftin talebine uygun hazırlık yapıyor ve her şeyin istediğiniz gibi olduğundan emin oluyoruz.

Deneyim

İşimizi yaparken en büyük motivasyonumuz çiftlerimizin mutluluğu oluyor ve güler yüzlü ekibimizle en kaliteli hizmetimizi sunuyoruz. Çiftimizin taleplerine en iyi şekilde yanıt verebilmek için sektörü sürekli takip ediyor ve trend olan yenilikleri bünyemize dahil etmeye dikkat ediyoruz. Güncel kalarak çiftimizin taleplerine en hızlı şekilde yaratıcı çözümler buluyoruz. Organizasyonun planlamasından sonuna kadar her aşamasında deneyimli bir ekiple çalıştığınızı hissediyorsunuz.

Hizmetler

Muğla düğün organizasyon firmaları arasında sunduğumuz hizmetlerle öne çıkıyor, organizasyonun her aşamasında titizlikle çalışıyoruz. Düğününüzde ihtiyacınız olabilecek detaylarla ilgileniyoruz. Zengin konsept seçeneklerimiz arasından istediğiniz tarzda süslemeler yapıyoruz. Konseptinize uygun masa ve sandalyelerimizi temin ediyoruz. Mekan olarak kır, bahçe, sahil, havuz başı, restoran, tekne ya da düğün salonu fark etmeksizin hizmet verebiliyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Geniş ürün envanterimiz ve dekorasyon seçeneklerimizle her tarza hitap edebiliyoruz. Romantik, klasik, modern, sade, görkemli,vintage konseptler başta olmak üzere sizi en iyi yansıtacak konsepti oluşturabiliyoruz. Süslemelerimizde tercihinize göre yapay çiçek veya canlı çiçek, şamdan, mumluk ve suplalar kullanıyoruz. Oturma düzeni için ise yuvarlak masalar kullanıyoruz. Masalarımızı tiffany ve napolyon model sandalyelerle destekliyoruz.

Ek Hizmetler

Organizasyon hizmetimiz sadece düğünle kısıtlı kalmıyor. Hayatınızda kutlamaya değer gördüğünüz bütün olayların organizasyonunda yanınızda oluyoruz. Sünnet düğünleri, bekarlığa veda partileriniz, hastane odası süsleme, baby shower ve cinsiyet paritleri başta olmak üzere açılışlar, kurumsal etkinlikler ve doğum günlerinde de en kaliteli hizmetimizle organizasyonunuzu planlıyoruz. Nişan ve kına gecesi kutlamalarınıza özel konsept süslemeler de yapıyoruz.

Zena Organizasyon, Muğla organizasyon şirketleri arasında çiftin hayalini gerçekleştirmek için sunduğu yüksek kaliteli hizmeti ve zengin seçenekleriyle öne çıkıyor. “Mutluluğunuzda imzamız olsun” diyerek çıktığımız yolculuğumuzda birçok çiftimizin memnuniyetini kazandık. Daima mutlulukla hatırlayacağınız, her şeyin istediğiniz gibi olduğu bir düğün geçirmeniz için hizmet veriyoruz. Zena Organizasyon erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmak ve hizmetlerimizin detaylarını öğrenmek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Zena Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Zena Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Zena Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Zena Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

Zena Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zena Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Zena Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Her hayalin gerçeğini yapıyoruz."

Zena Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Zena Organizasyon havuz başı düğünü, balo salonu, tekne/yat düğünü, restoran, bahçe/kır düğünü, düğün salonu, plaj/sahil düğünü, kulüp/davet alanı mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Zena Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Zena Organizasyon klasik, görkemli, sade, romantik, vintage/retro, modern tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Zena Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Zena Organizasyon düğün organizasyonu dışında parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, baby shower, doğum günü, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, açılışlar, nişan, bayi toplantısı organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Zena Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Zena Organizasyon havai fişek, kına gecesi, masa / sandalye temini, dekor, süsleme hizmetlerini vermektedir.

Zena Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Zena Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 1.000-2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Buse & Emre

Düğün Tarihi: 05.01.2023

Hayallerimi gerçekleştiren canım arkadaşım,o kadar mükemmel oldu ki eline emeğine sağlık 🌸💜

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.