Weddings by Nature

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

Merkez, Muğla

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Hual Organizasyon
15

Merkez

Hual Organizasyon

Muhteşem bir Ege düğünü, hayalinizi süsleyen kır düğünü, modern bir balo sa...

Hana Organizasyon
50 3

Bodrum

Hana Organizasyon

Hayatınızın en anlamlı ve özel zamanlarından biri olan düğün gününüz için h...

Sarnıç Organizasyon
38 4

Bodrum

Sarnıç Organizasyon

Düğün, kına gecesi, nişan ve doğum günü gibi etkinlikler için uzun yıllardı...

Hakkında

Bodrum, Güney Ege'nin büyülü bahçesidir. Mavinin tüm tonları kıvrıla kıvrıla akan dar sokaklardan denize kavuşur. Gözlerinizi kapadığınızda her türden ezgiyle bütünleşen ses, dünyada başka yerde duyulmaz. Şarkılar rüzgarla, rüzgarlar yelkenlerle, yelkenler denizle, deniz bedeninizle, bedeniniz dilinizdeki ezgilerle dans eder durur. Bilirsiniz ki...kıvrımları başkadır, rüzgarı başkadır, denizi başkadır.

Sürprizlerle doludur...bazen mütevazi, huzurlu ve sakin, dingin bir hayat, bazen büyülü bir davet ve renkli bir kalabalık, biraz deli- biraz çılgın. Özgürlüktür bunun adı.... sonsuz sevgi.

Homeros'un '' ebedi mavilikler ülkesi '' dediği Bodrum, inci misali dizilmiş evleri, yıllara meydan okuyan tüm ihtişamı ile kalesi, akvaryumu andıran koyları ve...bahçelerinde mandalina, limon çiçeklerinin sarhoş eden kokularının yanında, bahçe duvarlarını dört bir yandan bir duvak misali saran Begonvil çiçekleri!! Begonvillerin türkce manası gelin duvağı anlamı taşırlar.

İşte böylesi ayrıcalıktır; Bodrum da düğün yapmak. Koylarındaki özel mekanlarda....mis kokulu bahçelerinde...denizin çakıl taşları ile dans ettiği sahillerinde ,'' EVET '' demek öylesine özeldir ki...bu yüzden dünyanın dört bir yanından Bodrum'a gelinir düğün yapmak için.. Eğlence doruktadır. Mutluluklar ve sevgiler... sonsuzluğa uzanır.

Bodrum'un büyülü ortamında, hayatınızın bu en önemli kararında; siz... EVET derken; biz.... her detayı daha da özel kılmak için 12 yıllık bilgi ve deneyimimizle yanınızdayız, sizinleyiz.

İletişim

Saibe Keceli

  • Adres: Caferpaşa Cad No 65/C Bodrum Muğla

Weddings by Nature Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.