Weddings by Nature*

Weddings by Nature
Bodrum, Güney Ege'nin büyülü bahçesidir. Mavinin tüm tonları kıvrıla kıvrıla akan dar sokaklardan denize kavuşur. Gözlerinizi kapadığınızda her türden ezgiyle bütünleşen ses, dünyada başka yerde duyulmaz. Şarkılar rüzgarla, rüzgarlar yelkenlerle, yelkenler denizle, deniz bedeninizle, bedeniniz dilinizdeki ezgilerle dans eder durur. Bilirsiniz ki...kıvrımları başkadır, rüzgarı başkadır, denizi başkadır.

Sürprizlerle doludur...bazen mütevazi, huzurlu ve sakin, dingin bir hayat, bazen büyülü bir davet ve renkli bir kalabalık, biraz deli- biraz çılgın. Özgürlüktür bunun adı.... sonsuz sevgi.

Homeros'un '' ebedi mavilikler ülkesi '' dediği Bodrum, inci misali dizilmiş evleri, yıllara meydan okuyan tüm ihtişamı ile kalesi, akvaryumu andıran koyları ve...bahçelerinde mandalina, limon çiçeklerinin sarhoş eden kokularının yanında, bahçe duvarlarını dört bir yandan bir duvak misali saran Begonvil çiçekleri!! Begonvillerin türkce manası gelin duvağı anlamı taşırlar.

İşte böylesi ayrıcalıktır; Bodrum da düğün yapmak. Koylarındaki özel mekanlarda....mis kokulu bahçelerinde...denizin çakıl taşları ile dans ettiği sahillerinde ,'' EVET '' demek öylesine özeldir ki...bu yüzden dünyanın dört bir yanından Bodrum'a gelinir düğün yapmak için.. Eğlence doruktadır. Mutluluklar ve sevgiler... sonsuzluğa uzanır.

Bodrum'un büyülü ortamında, hayatınızın bu en önemli kararında; siz... EVET derken; biz.... her detayı daha da özel kılmak için 12 yıllık bilgi ve deneyimimizle yanınızdayız, sizinleyiz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Weddings by Nature ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Weddings by Nature hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap