Weddings by Nature

Listeme ekle
Weddings by Nature


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Weddings by Nature sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Bodrum, Güney Ege'nin büyülü bahçesidir. Mavinin tüm tonları kıvrıla kıvrıla akan dar sokaklardan denize kavuşur. Gözlerinizi kapadığınızda her türden ezgiyle bütünleşen ses, dünyada başka yerde duyulmaz. Şarkılar rüzgarla, rüzgarlar yelkenlerle, yelkenler denizle, deniz bedeninizle, bedeniniz dilinizdeki ezgilerle dans eder durur. Bilirsiniz ki...kıvrımları başkadır, rüzgarı başkadır, denizi başkadır.

Sürprizlerle doludur...bazen mütevazi, huzurlu ve sakin, dingin bir hayat, bazen büyülü bir davet ve renkli bir kalabalık, biraz deli- biraz çılgın. Özgürlüktür bunun adı.... sonsuz sevgi.

Homeros'un '' ebedi mavilikler ülkesi '' dediği Bodrum, inci misali dizilmiş evleri, yıllara meydan okuyan tüm ihtişamı ile kalesi, akvaryumu andıran koyları ve...bahçelerinde mandalina, limon çiçeklerinin sarhoş eden kokularının yanında, bahçe duvarlarını dört bir yandan bir duvak misali saran Begonvil çiçekleri!! Begonvillerin türkce manası gelin duvağı anlamı taşırlar.

İşte böylesi ayrıcalıktır; Bodrum da düğün yapmak. Koylarındaki özel mekanlarda....mis kokulu bahçelerinde...denizin çakıl taşları ile dans ettiği sahillerinde ,'' EVET '' demek öylesine özeldir ki...bu yüzden dünyanın dört bir yanından Bodrum'a gelinir düğün yapmak için.. Eğlence doruktadır. Mutluluklar ve sevgiler... sonsuzluğa uzanır.

Bodrum'un büyülü ortamında, hayatınızın bu en önemli kararında; siz... EVET derken; biz.... her detayı daha da özel kılmak için 12 yıllık bilgi ve deneyimimizle yanınızdayız, sizinleyiz.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Saibe Keceli Adres Caferpaşa Cad No 65/C Bodrum Muğla
Merkez,
Weddings by Nature ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Weddings by Nature hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap