Tutku Çiçek & Davet Organizasyon

1

E-posta Gönder

0850 532 8034

Düğün Organizasyon

Kategori

30-40 TL

Min. Fiyat

Marmaris, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? modern

Hakkında

Şahane bir düğün organizasyonuna hazır olun! Muğla organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Tutku Çiçek & Davet Organizasyon isimli firmamızla bugüne kadar pek çok güzel çalışmaya imzamızı attık. Şimdi de sizin etkinliğinizi güzelleştirmeye geliyoruz.

Tutku Çiçek isimli markamızla 15 yılı aşkın bir iş tecrübesi ile hizmet veriyoruz. Sektörel duyarlılığımızla rakiplerimizle aramıza fark koyuyoruz. Kendimize misyon olarak edindiğimiz üstün hizmet, kaliteli yaklaşım ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla şimdi size de hizmet etmekten mutluluk duyacağız. Tutku Düğün Davet Organizasyon ve Peyzaj olarak siz değerli müşterilerimizle ile başarılarımızı paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Biz sektör içinde “Başarının temeli yenilikleri takip etmektir.” ilkesi ile hareket ederek, her türlü sistem, alt yapı ve kurumsal değişimleri bünyemizde barındırıyoruz. Kaliteli bir iş çıkarmak için gereken ekip ve ekipmanlarla çalışıyoruz. Planlarımızı doğru şekilde uyguluyor ve sizinle birlikte yaptığımız çalışmalarda da bunu hissettirmeye özen gösteriyoruz. Özel anların bir kez yaşandığının farkındayız. Bunun için tüm özel anlarınızda sizinle buluşmayı diliyoruz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle size yol gösteriyor, tarzınıza en uygun içerikleri oluşturuyoruz. Hazırlıklarımız tüm aşamalarında fikrinizi alıyor, onayınızla uygulamalarımızı yapıyoruz. Konsept ve temalar geliştiriyoruz. Herkesin farklı bir zevke sahip olduğunu bildiğimizden kişiye özel bir organizasyon planlaması yapıyoruz. Güzel aksesuarları zevklerinize uygun şekilde mekan içerisinde kullanıyoruz.

Siz de göz alıcı bir atmosferde, sevdiklerinizle birlikte eğlenmek ve hayatınızın en hoş “Evet” yanıtını vermek istiyorsanız bizimle çalışmalısınız. Bunun için de bize ulaşmalısınız. Bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan irtibat numaralarımızı kullanabileceğiniz gibi dilerseniz sayfada yer alan formu da doldurabilirsiniz.

İletişim

Ferhat Duztaslik

  • Telefon: 0850 532 8034
  • Adres: Adnan Menderes Caddesi No:80 Armutalan/Marmaris Mugla Turkey

Tutku Çiçek & Davet Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!